facebook

E-veinikursus! Avastame veinimaitseid: Kuiv ja magus punane vein

-21% ALLAHINDLUS KOOD KÕIGELE: 21MUST

Veini lõhnad ja maitsed peaks olema ahvatlev tervik millega inimese meeled on rahul. Aga, et iga isik on unikaalne ja meie maitse-eelistused väga individuaalsed, on normaalne kui mõni veini lõhna- või maitsenüanss ei meeldi. Milliseid lõhnu ja maitseid ma veinides välistama peaks? Mis mulle tegelikult meeldib? Koolituse jaoks väljavalitud veinid omavad lõhna ja maitse omapärasid mille tunnetamine aitab iseendale välja selgitada või kinnistada varem väljakujunenud maitse-eelistust. Sellel kursusel on võrdlemiseks viis erineva stiiliga punast veini. Võrrelda saab ühe viinamarjasordi ja mitmest sordist kokku segatud veine, veel on tammevaadis seisnud vein ja üks vanema aastakäigu esindaja.

Koos veinidega on postipakendis soovitus milline pokaal valida, ettevalmistamiseks milline suupiste degustatsioonilauale võtta, veini serveerimise soovituslikud temperatuurid ning millises järjekorras täita kaasatöötamise materjale.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • E-veinikursus ühele

Tähtis:

Pakkumine on sobilik alates 18. eluaastast. Vastutustundlik tarbimine: Koolitusel hinnatava veini hulk sobib degusteerimiseks ühele inimesele ja koos kerge suupistega ei ohusta tarbitav alkohol tervist.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Pole määratud
Kestvus: Kestvus pole määratud
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Rummu, Laulasmaa, Varnja, Nõo , Jõgeva, Türi, Muhu, Paide, Jõhvi, Valga, Hiiumaa, Jüri, Kullametsa, Haaslava, Vihula, Narva-jõesuu, Mäeotsa küla, Põlva, Haljala, Põltsamaa, Tõrva, Mustla, Kohtla, Võru, Võsu, Haapsalu, Rakvere, Viljandi, Kohtla-Järve, Narva, Tartu, Pärnu, Tallinn, Kuressaare, Rapla, Otepää, Kärdla, Anija, Saue, Kohila, Viimsi, Liikva küla, Nurmsi, Kõrkvere, Varbola, Käsmu, Kogu Eesti
Regioon: Harju maakond, Hiiu maakond, Lääne maakond, Põlva maakond, Valga maakond, Järva maakond, Jõgeva maakond, Saare maakond, Võru maakond, Rapla maakond, Viljandi maakond, Lääne-Viru maakond, Pärnu maakond, Ida-Viru maakond, Tartu maakond, Põltsamaa
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

45,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Eesti Veiniakadeemia
Eesti Veiniakadeemia +372 5093959
Kommentaarid