facebook

Lõõgastav kümblustünni rent 24 tunniks

-20% SOODUSKOOD: 22MUST

Kas ostid meelelahutust tulevasele sünnipäevale? Kevira OÜ pakub meelelahutusi nii sünnipäevadele, saunapidudele kui ka firma pidutsustele. 

Mõnus meelelahutus erinevateks üritusteks; sünnipäevad, tähtpäevad, aiapeod, saunapeod, firmasuvepäevad jne. Sooja veega tünnisaun on suurepärane viis vabaneda lihaspingetest. Naudingu suurendamiseks võib vette lisada nii tavalist meresoola, ravimtaimeekstrakte kui ka paar tilka eeterlikke õlisid. Kümblustünn mahutab mõnusalt 7-8 inimest. Lisaks on haagise tagumisel osal istekohad neljale inimesele ja topsihoidjad tünnis mõnulejatele. Meeleolu tekitab seitsme erineva valgusrežiimiga LED valgusti vannis. Haagisel kümblustünni on lihtne rentida ja mugav kasutada.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • Kümblustünni rent 24 tunniks

Tähtis:

Vajalik haakekonksuga sõiduk. Tünni kasutamiseks on vajalik tasane maapind ning ligipääs veele. Tünn tuleb eelnevalt täita veega ja alles seejärel saab hakata ahju kütma. Soovitatav on kütmise ajal hoida peal tünni katet je segada vett iga poole tunni tagant. Keskmiselt kulub kütmiseks 2-3 tundi ja ca. kaks 40L kotti küttepuid.
Kinkekaardi hind kehtib kohaletoomisega Tartu linna piires. Tellides kümblustünn väljaspoole Tartu linna lisandub hinnale kilomeetritasu 0,3 EUR/km kohta.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: OÜ Kevira, Tartu (teised piirkonnad kohaletoomisega lisatasu eest)
Kestvus: 24 tundi
Osalejate arv: 1-7
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Kogu Eesti
Regioon: Harju maakond, Hiiu maakond, Lääne maakond, Põlva maakond, Valga maakond, Järva maakond, Jõgeva maakond, Saare maakond, Võru maakond, Rapla maakond, Viljandi maakond, Lääne-Viru maakond, Pärnu maakond, Ida-Viru maakond, Tartu maakond, Põltsamaa
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

85,00 €

Lisa eelised:

  • Registreeruge ja saate lojaalsuspunkte: 85
  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
OÜ Kevira
info@rendimind.ee, +372 5504222