facebook

Vana-eesti massaaž e. soonetasumine Gaia Teraapiatoas Tallinn

TASUTA pakendamine ja kohaletoimetamine!

Kas oled huvitatud looduseteraapiast ja sooviksid tutvuda rahvameditsiiniga lähedamalt? Gaia Teraapiatuba aitab leida sisemist tasakaalu ja saavutada tugevaima ja tervema ideenda. 

Vana-eesti massaaži alged ulatuvad tõenäoliselt juba aastatuhandete, võimalik, et enam kui 10 000 aasta taha. Seda massaaži tehti erinevates peredes erinevalt, veidi erineva tasemega ja erineva tehnikaga. Massaaži teadmisi anti edasi suuliselt pereliinis nagu muudki pärimuslikku tarkust. Eesti pärimusmeditsiini koguja ja õpetaja Alar Krautman on nendest erinevatest tükkidest pannud kokku, tänapäeva vajadusi ja teadmisi arvestava tervikliku massaaži. Ehki vanasti tehti massaaži erinevates paikades erinevalt, on vana-eesti massaažil äratuntavalt eristuv käekiri, omapärane (justkui regilaulu meenutav) rütm ja väga tõhus kehakäsitlus. Masseeritakse nii käte kui ka jalgadega. Paljud võtted sooritatakse aeglases rütmis keha loksutamisega. Vana-eesti massaaž on tänapäeval loodud selleks, et hoida organism korras ja tasakaalus, ravida nii füüsilisi, psüühilisi kui ka hingelisi probleeme. Üleüldiselt mõjub massaaž lõõgastavalt, kuid samas töötleb keha põhjalikult läbi. Sobib suurepäraselt ka peale rasket treeningut või spordivõistlust. Massaažist tekkiv heaolutunne aitab paremini hakkama saada pingete ja stressiga elus. Sarnaselt idamaiste teraapiatega vaatleb vana-eesti massaaž keha tervikuna ning õlavalu kaebav klient saab siiski ka jalgade ning tuharate pingest vabastamise osaliseks. See on ka põhjus, miks antud teraapiasse tulemiseks vähemalt poolteist tundi tuleks varuda. Näidustused: lihaspinged, liigesliikuvuse vähenemine, pingepeavalu, rühivigadest tingitud kaebused, aeglustunud seedimine, stress, vaimne väsimus

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 90 minutit vana-eesti massaaži ühele

Tähtis:

Nagu enamus külmema piirkonna loodusrahvaste ravisid, tehakse ka vana-eesti massaaži läbi kergete, õhukeste riiete ja matil. Riietest on sobilikud nt retuusid, T-särk või kerge dress. Riided peaks olema pehmed, võimalikult väheste lukkude/nööpide jms, mis muljudes naha vastas ebamugavad võiks olla. Vastunäidustused: äge südamepuudulikkus, liiga kõrge või madal vererõhk, trombemboolia oht, ägedad põletikulised haigused (gripp, palavik), mädased põletikud ja haavad, nakkushaigused, naha- ja suguhaigused, veenipõletikud, verejooks, kasvajad või kasvajakahtlus, kilpnäärmehaigused, afektiivne psüühiline seisund, äge neerupuudulikkus, äge maksapuudulikkus, ägedad traumad (luumurrud, rebendid, põrutused), suured sünnimärgid ja verevalumid masseeritavas piirkonnas. Massaaži ei tohi teha vahetult peale traumat või operatsiooni. Operatsioonist peaks olema möödunud vähemalt 6 kuud.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Gaia Teraapiatuba, Tallinn, Mustamäe tee 60 II korrus Näita asukohta kaardil
Osalejate arv: 1
Riietus : Kerged riided
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Terve keha
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kestvus: Hind erineb, valida ülevalt "Kestvus"
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine
  • Kestvus

45,00 €

  • Registreeruge ja saate lojaalsuspunkte: +45

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Gaia Teraapiatuba
+372 55526204, gaiateraapiad@gmail.com
Kommentaarid