facebook

Supfit treening Fansurf Surfikoolis Tallinn

Fansurf Surfikool asub kaunis Kakumäe rannas ning pakub erinevaid surfikoolitusi ning treeninguid, nii noortele kui ka täiskasvanutele. Lisaks treeningutele on võimalik rentida või soetada varustust, võtta osa põnevatest üritustest ning külastada kohvikut.

Uus rühmatreening SUPfit Stand Up Paddleboard (SUP) laual. Treeningus sooritame jooga ja üldharjutuste elemente ning tavapärase põrandatreeningu asemel kasutame veepinnal olevat lauda, mis teeb tegevuse tänu ebastabiilsele pinnale raskemaks ja keha liikumise ning tasakaalu paremini tunnetatavaks. Rahulikus tempos sooritatavad harjutused, sujuv üleminek ühelt soorituselemendilt teisele ning tasakaalustatud hingamine teevad treeningust ühtselt nauditava terviku. Tund arendab tasakaalu, keha tunnetust, liikuvust ning treenib kogu keha lihaseid. Tasakaalu hoidmisega tehtavad harjutused aktiveerivad eriti tugevalt meie jala- ja kerelihaseid. Treening on sobilik kõigile, kes otsivad uusi väljakutseid ja vaheldust. Kasuks tuleb eelnevalt Bodybalance ja Jooga treeningute külastamine. Treeningriietuseks soovitame ujumisriideid koos liibuvate treeningpükstega (lühikesed või 3/4 pikkusega). Tule naudi SUPfit trenni merel koos toredate trennikaaslastega!

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • Vahva Supfit treening kuni viiele inimesele

Tähtis: Soovi korral saame SUPfit treeninguid korraldada kliendi valitud aegadel. Trennis osalemiseks ei ole vajalik eelnev aerusurfi kogemus. Trennis osalemiseks pead olema vähemalt 12 aastane. Vajalik on eelnev registreerimine. Hinna sees kogu varustus, kalipso ning vajadusel päästevest. SUPfit treeningu külastajal peab olema elementaarne ujumisoskus.

Pakkumise info
Asukoht: Fansurf Surfikool, Kakumäe rand, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 1 h 30 min.
Osalejate arv: 1-5
Riietus : Ujumisriietus ja rätik
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Juuli-august
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

75,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Fansurf Kakumäe Surfikool
sup@kitesurf.ee; +372 5031090
Kommentaarid