facebook

Purjelaua koolitus

 Fansurf Surfikoolis Tallinn

Fansurf Surfikool asub kaunis Kakumäe rannas ning pakub erinevaid surfikoolitusi ning treeninguid, nii noortele kui ka täiskasvanutele. Lisaks treeningutele on võimalik rentida või soetada varustust, võtta osa põnevatest üritustest ning külastada kohvikut.

Purjelaua koolitus on Sulle, kes Sa pole varem surfiga tegelenud. Sa ei tea, mida see kõik endast kujutab, aga soovid väga ise proovida. Algkoolituse eesmärgiks on spordialaga tutvumine ning lubame, et omapäi ringi seilamiseks kulub vähem aega, kui 8 tunnine tööpäev. Koolitus koosneb – 1 tund teooriat ja 2 tundi iseseisvat praktikat merel, juhendaja käe all.

Teoreetilises osas saame teada järgmised tarkuseterad: varustus - mis on purjelaud ja taglas, millistest osadest koosnevad ja mis eesmärki nad täidavad; isiklik varustus, sobiv riietus; laua ja taglase sõidukorda seadmine; varustuse kandmine ja ohutu paigutus rannal, vees; asukoha valik, tuule suund ja tugevus; ohutusnõuded enne merele minekut ja turvalisus merel olles; enese päästmisvõtete tutvustamine; sõidureeglid.

Praktilises osas õpime: purje veest üles tõstma; saavutama tasakaal; sõidu alustamist ja õiget sõiduasendit; määrama tuulesuunda ning seda oskuslikult kasutama; liikumist soovitud suunas; lihtsaimat laua pööramist üles ja alla tuult; enesepäästmise võtteid.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 3-tunnine purjelaua koolitus mis sisaldab nii teoreetilist kui ka praktilist osa

Tähtis:

Koolituse hinnas sisaldub algaja varustuse kasutamine ning sobiva riietuse laenutus koolituse vältel. Omalt poolt võta kaasa hea tuju, ujumiseks sobiv riietus (trikoo, bikiinid, püksid), rätik ja dressipluus või pusa.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Fansurf Surfikool, Tallinn, Kakumäe rand Näita asukohta kaardil
Kestvus: 3 tundi
Osalejate arv: 1-2 (hind erineb, valida ülevalt "Inimeste arv")
Riietus : Ujumisriided, rätik ja plätud
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Soe aastaaeg
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

120,00 €

  • Vali inimeste arv

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Fansurf Kakumäe Surfikool
sup@kitesurf.ee; +372 5031090
Kommentaarid