facebook

SUP matk Rummu karjääris Fansurf Surfikoolilt Tallinn

Fansurf Surfikool asub kaunis Kakumäe rannas ning pakub erinevaid surfikoolitusi ning treeninguid, nii noortele kui ka täiskasvanutele. Lisaks treeningutele on võimalik rentida või soetada varustust, võtta osa põnevatest üritustest ning külastada kohvikut.

Rummu on üks legendaarne koht nii ajaloos, turismis kui kas sukeldumises. 1938. aastal avati siin vangilaager, kus vangide tööjõudu kasutati kivimurrus “Vasalemma marmori” kaevandamiseks. Vangla suleti alles 2013 aasta 1. jaanuaril. Juba enne vangla sulgemist lõpetati aga karjäärist vee väljapumpamine ning see täitus allikavetega. Ka kõige kuumemal suvepäeval ei tõuse selle 44 ha kristallselge veega järve temperatuur üle 18-20 kraadi. Praegu on järv Eesti sukeldumisparadiis.

Veetaseme tõusuga jäid vee alla nii hooned, okastraataed, ekskavaator ja mets. Matkame Rummu karjääri põhja tipust, kuni lääne serva eramaa piirini ja tagasi.  Matka pikkus: kuni 2 km. Mida kaasa võtta, mida selga panna? Ujumisriided ja rätik kaasa ja vastavalt ilmale soojemad riided, et peale matka külm ei oleks. Pudel vett joomiseks, midagi näksida oma soovi järgi. 

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 1,5 tunnine SUP matk Rummu Karjääri

Tähtis:

Matkad toimuvad läbi terve suve. Esmaspäeviti ja kolmapäeviti, algusega kell 18.00 (tule kohale 20 min varem). Kohtade arv on piiratud. Grupi miinimum suurus on 10 osalejat, matk toimub 10 liikmelise grupi täitumisel. Hind sisaldab: aerusurfi varustust, päästevesti, kalipsot, vajadusel susse, matkajuhi teenust. Kogunemiskoht: koordinaadid saadame registreerunutele.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Fansurf Surfikool, Kakumäe rand, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 1 h 30 min.
Täpne osalejate arv: 1-10 (hind erineb, valida ülevalt "Inimeste arv")
Riietus : Ujumisriided, rätik ja plätud
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Soe aastaaeg
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

25,00 €

  • Vali inimeste arv

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Fansurf Kakumäe Surfikool
sup@kitesurf.ee; +372 5031090
Kommentaarid