facebook

Põhjalik kohvi valmistamise koolitus alustavale baristale Tallinn

Itaalia espressokultuuri harrastamiseks ei pea Rooma kolima. Tule KAFO koolitusele ja me teeme Sinust kohvimeistri, keda igasse pulma pruudiks ja matusele kadunukeseks kutsutakse! Päevake KAFO professorite seltsis ja Su pereliikmed ei pea enam kunagi keskpärast kohvi lürpima!

Sina kui tulevane kohvikupidaja, staarbarista või koduse espresso entusiast, oled oodatud osalema kohvikoolitusele! Teeme selgeks kohviubade päritolu ja nende kompleksse teekonna tassi, õpime erinevatel kohviubadel selgemini vahet tegema ja mis peamine, ise traditsioonilise espressomasinaga kohvi valmistama. Selgeks saavad ideaalse espresso saladused ning siidise ja kreemise piimavahu valmistamine. Astu koos KAFO-ga sammuke enda unistusele lähemale!

LAVAZZA KOOLITUSKESKUS Tallinnas on osa üleilmsest võrgustikust, kuhu kuulub enam kui 50 koolituskeskust, ning mis on avatud kõikidele kohviasjatundjatele, klientidele ja ajakirjanikele. Koolituskeskuse põhieesmärgiks on välja koolitada tõelisi kohviasjatundjaid, kes oleksid suutelised säilitama, edendama ja edasi andma itaalia espressokultuutri. Liikudes ühelt tasemelt teisele võib Sinust saada tõeline kohvimeister, kes suudab üllatada oma teadmiste ja oskustega nii pereringi kohvisõpru kui ka kohviku kliente, kui oled valinud professionaalse barista-ameti. Koolitajaks Annika Andresen.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • Kohvi teekonna tutvustus;
  • Erinevate kohviubade eristamine;
  • Põhjalik espressomasina ja veski käsitlemise õpetus;

Tähtis:

Koolitused toimuvad grupis, kord kuus. Koolitus toimub 3-4 liikmelise grupi täitumisel. Koolitused toimuvad ainult eesti keeles

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: KAFO, A.H. Tammsaare tee 47, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 5 h
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

90,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
KAFO
annika@kafo.ee, +372 5886 8273
Kommentaarid