facebook

Personaalne klaasisulatuse kursus Kunstipaja stuudios Tallinn

Kunstipajas on võimalik teha tutvust imelise klaasimaailmaga. KorraldameTiffany-tehnikas vitraaži, sulatus ja klaasmosaiigi kursuseid. Meie juures saavad meeldivalt aega veeta nii lapsed kui täiskasvanud. Olete meie juurde alati oodatud pidama väiksemate või suuremate seltskondadega sünnipäevi, firmapidusi, tüdrukute- ja poissmeesteõhtuid ja muid eriüritusi. Kuni 25-le osalejale on võimalik õpituba korraldada Kunstipaja Terase Galeriis. Tule ja tunne isetegemisest rõõmu!

Kunstipajas on võimalik teha tutvust imelise klaasimaailmaga. Korraldame Tiffany tehnikas vitraaži ja klaasisulatuskursuseid. Meie juures saavad meeldivalt aega veeta nii lapsed ja täiskasvanud. Olete meie juurde alati oodatud pidama väiksemate või suuremate seltskondadega sünnipäevi, firmapidusid, tüdrukute- ja poissmeesteõhtuid ning muid eriüritusi. Tule ja tunne isetegemisest rõõmu!

Pakkumine hõlmab personaalset klaasisulatuse kursust, mille jooksul valmistatakse klaasist pilt, küünlaalus või vaagen. Klaasisulatuse kursuse jooksul omandab osaleja klaasisulatuse põhiteadmised: töö kavandamine, värvide sobitamine, klaasi lõikamine ning sulatuse ABC. Kursuse lõpus pannakse valminud töö klaasisulatusahju. Kursusel valmistatud töö saab osaleja kätte 3 tööpäeva jooksul.

Pakkumine hõlmab nii kursusel kasutatavaid materjale kui ka juhendamist. Kunstipada on 20-aastase kogemusega klaasistuudio, kus saab nautida isetegemise rõõmu ning valmistada oma kätega isikupäraseid klaasist vitraaže, ehteid, vaagnaid ja palju muud

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 3 tunnine kursus klaasisulatuse põhiteadmistest nii teoorias kui ka praktikas;
  • Valminud töö sulatamine klaasisulatusahjus;

Tähtis: Palume meelepärane kursuse aeg eelnevalt broneerida. Kinkekaart kehtib tööpäeviti 10.00-18.00. Kursusel on võimalik osaleda korraga ka rohkematel inimestel, sel juhul peab igal osalejal olema kehtiv kinkekaart.

Pakkumise info
Asukoht: Kunstipada, Kadaka tee 2, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 3 tundi
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

35,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Kunstipada
+372 61 64 972, [email protected]
Kommentaarid