facebook

„Teravad elamused“ Tiffany-vitraaži kursus paarile Kunstipaja stuudios Tallinn

Kunstipajas on võimalik teha tutvust imelise klaasimaailmaga. KorraldameTiffany-tehnikas vitraaži, sulatus ja klaasmosaiigi kursuseid. Meie juures saavad meeldivalt aega veeta nii lapsed kui täiskasvanud. Olete meie juurde alati oodatud pidama väiksemate või suuremate seltskondadega sünnipäevi, firmapidusi, tüdrukute- ja poissmeesteõhtuid ja muid eriüritusi. Kuni 25-le osalejale on võimalik õpituba korraldada Kunstipaja Terase Galeriis. Tule ja tunne isetegemisest rõõmu!

„Teravad elamused“ on mõeldud paaridele, kes soovivad väljuda argirutiinist ja koos omandada teadmisi ja oskusi. Üksteist julgustades ja koos töötades valmib 3 tunni jooksul vitraaž, mis loob ruumi värvi ja varje aastateks.

Pakkumine hõlmab personaalset klaasvitraaži kursust, mille jooksul valmistatakse Tiffany-tehnikas klaasvitraaž. Tiffany-vitraaži kursuse jooksul omandab osaleja vitraaži valmistamise põhioskused: klaasi lõikamine, lihvimine, teipimine, jootmine ning viimistlemine. Kursuse lõpuks valmib klaasvitraaž, mille saab kohe kaasa võtta.

Kunstipada on Kadriorus asuv 20-aastase kogemusega klaasistuudio -kauplus, kus saab nautida isetegemise rõõmu ning valmistada oma kätega isikupäraseid klaasist vitraaže, ehteid, vaagnaid ja palju muud.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 3 tunnine kursus paarile Tiffany-tehnikas vitraazi valmistamise põhiteadmistest nii teoorias kui ka praktikas;

Tähtis: Palume meelepärane kursuse aeg eelnevalt broneerida. Kinkekaart  kehtib tööpäeviti 10.00-18.00. Kursusel on võimalik osaleda korraga ka rohkematel inimestel, sel juhul peab igal osalejal olema kehtiv kinkekaart.

Pakkumise info
Asukoht: Kunstipada, Terase 8, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 3 tundi
Osalejate arv: 1-2
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

60,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Kunstipada
+372 61 64 972, [email protected]
Kommentaarid