facebook

„Teravad elamused“ Tiffany-vitraaži kursus paarile Kunstipaja stuudios Tallinn

Kunstipajas on võimalik teha tutvust imelise klaasimaailmaga. KorraldameTiffany-tehnikas vitraaži, sulatus ja klaasmosaiigi kursuseid. Meie juures saavad meeldivalt aega veeta nii lapsed kui täiskasvanud. Olete meie juurde alati oodatud pidama väiksemate või suuremate seltskondadega sünnipäevi, firmapidusi, tüdrukute- ja poissmeesteõhtuid ja muid eriüritusi. Kuni 25-le osalejale on võimalik õpituba korraldada Kunstipaja Terase Galeriis. Tule ja tunne isetegemisest rõõmu!

„Teravad elamused“ on mõeldud paaridele, kes soovivad väljuda argirutiinist ja koos omandada teadmisi ja oskusi. Üksteist julgustades ja koos töötades valmib 3 tunni jooksul vitraaž, mis loob ruumi värvi ja varje aastateks.

Tulge ja sukelduge klaasi imelisse värvilisse maailma ja valmistage omale pilkupüüdev vitraaž. Kursuse jooksul on võimalik valmistada mõlemal osalejal oma vitraaž või üheskoos teineteist täiendades üks suurem töö.

Töötoa jooksul omandate algteadmised Tiffany tehnikas vitraaži valmimisest: kavandamine, klaasi lihvimine, jootmine ning viimistlemine. Töötoas valmistate ise ainulaadse klaasvitraaži kogenud Kunstipaja klaasikunstnike käe all. Valminud tööd saate endaga koju kaasa võtta.

Kunstipada on Eesti vanim ja suurim värvilise klaasi ja klaasitarvikute stuudio. Meie kogenud klaasikunstnikud valmistavad klaasvitraaže ja erinevaid sulatustöid ning viivad läbi klaasi töötubasid.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 3 tunnine kursus paarile Tiffany-tehnikas vitraazi valmistamise põhiteadmistest nii teoorias kui ka praktikas

Tähtis: Palume meelepärane kursuse aeg eelnevalt broneerida. Kinkekaart  kehtib tööpäeviti 10.00-18.00. Kursusel on võimalik osaleda korraga ka rohkematel inimestel, sel juhul peab igal osalejal olema kehtiv kinkekaart.

Pakkumise info
Asukoht: Kunstipada, Kadaka tee 2, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 3 tundi
Osalejate arv: 1-2
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

70,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Kunstipada
+372 61 64 972, kunstipada@klaasissepa.ee
Kommentaarid