facebook

Kupumassaaž kombineeritud klassikalise massaažiga Tallinn

TASUTA pakendamine ja kohaletoimetamine

Pakkumise kirjeldus

Kui me saame haiget, siis automaatselt võtame valutavast kohast kinni, püüame seda kaitsta, hõõruda, muljuda. Mõnikord meie enda käest ei piisa ja abi tuleb otsida mujalt. Massaaž on midagi, mis on olemas olnud läbi aegade, see on suureks abiks tervisehädade ja stressi leevendamisel. Terve Pere Massaažituba on kodune toake, kus massaažis saavad käia kõik inimesed, alates pisi-beebist kuni memme-taadini välja.

Kupumassaaž tuleb Hiinast ja Koreast. Kupumassaaži eripäraks on kuppude abil tekitatud vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades ja kupuga massaaži tehes. Kupp imab endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii horisontaal- kui vertikaalsuunas. Võimaldab intensiivsemalt töödelda lihaseid ja nahka, parandada lümfi- ja vereringet, pannes tööle kasutamata veresooni ja kapillaare. Organism tõlgendab seda võõra mõjuna, kohe rakendatakse töösse immuunsüsteem mõjutatavas kehapiirkonnas. Kiireneb jääkainete väljutamine, vererõhk tõuseb selles piirkonnas. Massaaž treenib veresooni. Paraneb stressitaluvus, uni, vähenevad kehalised pinged, haigustele vastupanu suureneb. Kupumassaaži kasutatakse väga edukalt tselluliidi vähendamiseks. Massaaži saab ühendada klassikalise massaaziga. Klassikaline massaaž on kõige levinum massaažiliik. Mõnus õlimassaaž vähendab pingeid ja tekitab heaolu tunde. Massaaž lõõgastab lihaseid, tõstab neis toonust, stimuleerib vereringet ja ainevahetust. Massaaž tasakaalustab närvisüsteemi, pärast puhkust tunnete end rahuliku ja õnnelikuna.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 60-minutiline kupumassaaž kombineeritud klassikalise massaažiga ühele;

Tähtis: Vastunäidustused: nahahaigused, liigeseproteesid (sellel liigesepiirkonnal), neeruhaigused, südamepuudulikkus, ägedad põletikulised haigused, südame puudulikkus, palavik, äge neerupuudulikkus, naha- ja suguhaigused, kasvaja või kasvaja kahtlus.

Pilt on illustreeriv.

Pakkumise info

icon place
Asukoht: Terve Pere Massaažituba, Pärnu mnt 67a ,Tallinn
icon time
Kestvus: 1 h
icon person
Osalejate arv: 1
icon clothes
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
icon calendar
Kehtib kuni: Kink kehtib 12 kuud
icon sun
Hooaeg: Aastaringselt
icon massage
Hoolduse tüüp: Terve keha
icon place
Riik: Eesti
icon place
Linn : Tallinn
icon place
Regioon: Harju maakond
icon info
Varajane registratsioon kohustuslik: Kontaktinfo näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Asukoht kaardil
Terve Pere Massaažituba

35,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 k.
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Terve Pere Massaažituba
+372 56950433, [email protected]

Kommentaarid