facebook

Romantikapakett Meriton Old Town Garden Hotellis, Tallinn

TASUTA pakendamine ja kohaletoimetamine

Pakkumise kirjeldus

Kaunis hotell Meriton Old Town Garden asub ajaloolises hoones Tallinna vanalinnas, Laia ja Pika tänava vahel. Hotellil on sisehoov. Raekoja plats paikneb 2-minutilise jalutuskäigu kaugusel, Telliskivi piirkond jääb 15 minuti kaugusele. Hotelli Meriton Old Town Garden tube kaunistavad ajaloolised keskaegsed elemendid, sealhulgas kivist ja puidust trepid mõnes toas. Hotellis asub ka kohvik ja restoran Trofe. Rohkem infot hotelli kohta leiate: www.meritonhotels.com. Hotellis on kokku 50 numbrituba, mis koosnevad erinevatest toakategooriatest: Economy, Standard, Superior ja Deluxe. Kõik numbritoad on väga eriilmelised ja tubade suurused erinevad vastavalt toakategooriale. Osadesse tubadesse on sissepääs otse hotelli siseõuest.

Meriton Old Town Garden Hotell pakub Teile unustamatut romantilist elamust. Romantilise õhkkonna loob lisaks kaunilt sisustatud vanalinna hotellile Teid toas ootav pudel vahuveini ning puuviljavalik. Õdusale meeleolule aitab kaasa Hotelli kohvikus "Pikk 29" pisike maiuspala. 

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 1 öö kahele Standard klassi toas;
  • Saabudes toas pudel vahuveini ja puuviljavalik;
  • Hotelli kohvikus "Pikk 29" koogilõik ja kohv või tee mõlemale;
  • Buffet hommikusöök;
  • Wifi;

Tähtis: Pakkumist on vaja vähemalt 2 päeva ette broneerida. Pakkumist saab kasutada 01.12-30.12.2018,  06.01.- 31.05.2019 ja 01.09. - 30.12.2019. Pakkumine ei kehti 01.06-31.08.2019. Lisavoodite info: Üks alla 5-aastane laps ööbib olemasolevat voodit või beebivoodit kasutades tasuta. Ühe 6 - 12 aastase lapse lisavoodi eest tuleb maksta 15 €/öö inimese kohta. Ühe vanema lapse 12+ või täiskasvanu lisavoodi eest tuleb maksta 30 €/öö inimese kohta.Vastavalt toa maksimaalsele mahutavusele on toas lubatud 1 lisa- või lastevoodi. Lisa- ja beebivoodid tuleb eraldi tellida ning selle tellimuse peab kinnitama majutusasutus. Toitlustus: Hotellis asub kohvik Pikk 29 ja restoran Trofe. Lisainfo ja menüü www.meritonhotels. Võimalusel lisatasu eest kõrgema kategooria tuba!

Pilt on illustreeriv.

Pakkumise info

icon place
Asukoht: Meriton Old Town Garden Hotel, Lai 24/Pikk 29, 10133 Tallinn
icon person
Osalejate arv: 1-2
icon clothes
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
icon calendar
Kehtib kuni: Kink kehtib 12 kuud
icon sun
Hooaeg: Aastaringselt
icon time
Ööde arv: 1 öö
icon dishes
Toitlustus: Hommikusöök
icon place
Riik: Eesti
icon place
Linn : Tallinn
icon place
Regioon: Harju maakond
icon info
Varajane registratsioon kohustuslik: Kontaktinfo näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Asukoht kaardil
Meriton Old Town Garden Hotel

99,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 k.
  • Tasuta kohaletoomine!
  • Vahetamise ja tagastamise garantii!
Teenusepakkuja:
Meriton Old Town Garden Hotel
+372 6648800; [email protected]

Kommentaarid