facebook

Ravimassaaž Dunamise massaažisalongis

-21% ALLAHINDLUS KOOD KÕIGELE: 21MUST

Dunamis MTÜ (dunamis – kreekakeelne tähendus: võime, vägi, jõud) on väike asutus, kus abistatakse inimesi läbi nõustamise ning ravimassaaži juba alates aastast 2010. Kliente on võimalik vastu võtta Tartus, Viljandis, Mustlas, Tõrvas ja Põltsamaal. 

Ravimassaaži seansil aitame korrigeerida füüsist kombineeritud massaažiliikidega, kergete kiropraktiliste võtetega, venitustega ja rahvameditsiinist pärit tehnikatega ning anname soovitusi edaspidiseks toimetulekuks. Kujundame igaühele just sobiva ravimeetodi, arvestades vajaduste, soovide ja eesmärkidega. Ravimassaaž on mõeldud keha blokeeringute avamiseks, liigeste korrigeerimiseks ja keha tasakaalu säilitamiseks. Kerge surve ja venitustega töödeldakse kogu keha kasutades erinevaid massaažitehnikaid, venitusi, kergeid kiropraktilisi võtteid ja hingamistehnikat. Ravimassaaž keskendub lülisamba ja vaagnaluude asendi korrigeerimisele, mille tulemusena paraneb rüht, vähenevad lihaspinged ja valud seljas ning jalgades, paraneb siseorganite talitlus ja kiireneb kogu keha ainevahetus. On atraktiivne ning jätab tunde, et oled ”palju” massaaži saanud. Peale massaaži on jalad kerged, keha ja meel värsked ja puhanud. Kuigi selle massaaži otsene toime on suunatud valude eemaldamisele, luude ja liigeste korrigeerimisele ja vereringe parandamisele, kaasneb sellega ka väga suur järeltoime, väljendudes seedesüsteemi, kuse-suguelundkonna häirete taandumises, kõhu kinnisuse või lahtisuse korrigeerumises, kehakaalu normaliseerumises jms. Peale esimesi massaaže võib mõnikord esineda valusid lihastes ja liigestes, mis on märk vaagnaluude korrigeerimise positiivsetest tulemustest – muutunud vaagnaluu asend võimaldab taas kasutada võrdselt mõlema kehapoole lihaseid ja liigeseid, mis uudsest koormusest valulikuks muutuvad. See ravimassaaž sobib suurepäraselt neile, kellele meeldib tugevamapoolne füüsiline massaaaž. Profülaktiliselt on igal inimesel soovitav ravimassaaži nautida. Tõsisemate probleemide puhul ja püsiva efekti saavutamiseks on soovituslik läbida ravitsükkel, seansid sagedusega 3 – 5 korda kuus.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 1 tunnine korrigeeriv ravimassaaž ühele

Tähtis:

Ravimassaaž toimub põrandal, mati peal, mugavas riietuses. Võid end enne saabumist vastavalt riietada või teha seda kohale tulles. Kõige paremini sobivad dressipüksid/retuusid ja T-särk/polo ning sokid.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Dunamis MTÜ, Tartu, Ujula 4 / Emajõe 1A; Mustla, Posti 36; Tõrva, Valga mnt 76; Mustvee, Kastani 40;
Kestvus: 1 h
Osalejate arv: 1
Riietus : Mugav riietus, liikumist mittesegav
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Terve keha
Riik: Eesti
Linn: Mustvee (Mustvee)
Regioon: Tartu maakond, Valga maakond, Viljandi maakond, Jõgeva maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

30,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Dunamis
+372 53831115, info@dunamis.ee
Kommentaarid