facebook

FILTRID

  • Hind
  • Näita filtreid

Sunlines

Sunlines

No products for this supplier.

Sunlines korraldab laevareise maalilisele Naissaarele ning õhtukruiise Tallinna lahel. Perefirma Sunlines asutati 2002. aastal ja on kolmel korral nomineeritud Eesti parima turismiatraktsiooni auhinnale ning kiidetud ajakirjas National Geographic Traveler.

Reisipaketid Naissaarele pakuvad ainulaadset võimalust eemalduda pealinna melust ning sõita rahulikule sajanditepikkuse ajalooga saarele, et nautida majaka tipust lummavaid vaateid, puhata liivarannal või hoopis tutvuda massiivsete taimestikku kasvanud kindlusvaremetega.  

Romantiline õhtukruiis pakub vaheldust ning on tõenäoliselt parima vaatega restoran kogu Tallinnas! Kruiis toimub aurikul „Katharina“, kus on kolm erinevat salongi, baar, tantsupõrand ning kaks päikesetekki. Laeva marsruut möödub tähtsaimatest Tallinna mereäärsetest paikadest – Lennusadam, Patarei vangla, Kalarand, Linnahall, Pirita, Katariina Kai, Paljassaar, Noblessner. Nautige avanevaid lummavaid vaateid Tallinna panoraamile, romantilist atmosfääri ning maitsvat õhtusööki.