facebook

FILTRID

  • Hind
  • Näita filtreid

Escape Room Factory

Escape Room Factory

No products for this supplier.

Escape Room Factory pakub erinevaid interaktiivseid põnevusmänge, kus osalejatel tuleb lahendada erinevaid mõistatusi ja ülesandeid, osata lugeda vihjeid ja strateegiaid ning panna proovile oma füüsilised võimed.

Põgenemistoad on väga detailselt ja põhjalikult üles ehitatud, pakkudes osalejatele võimalikult ehedat elamust. Tubade temaatika on loodud koostöös parimate filmirežissööride ning lavakujundajatega, et pakkuda osalejatele täiesti erakordset kogemust.

Lisaks närvekõditavatele põgenemistubadele leiate Escape Room Factoryst ka lasermängu Megazone. Selles mängus tuleb kahel meeskonnal enda baasi kaitstes vastaste oma hävitada. Ruumist väljub vaid üks meeskond võitjana. Lasermäng kestab 15 min alal, kus on püstitatud takistusi ja seinu ning efektsust lisavad tehissuits ja laserid.

Kelle jaoks aga kõik eelnev ei kõnetanud, siis on Escape Room Factoryl varuks ka füüsilisi võimeid proovile panev väljakutse. Teid ootab 8 rajaga seikluspark otse lasermängu areeni kohal. Instruktaaž tehakse kohapeal ning vingel seiklusrajal ronimisel tagavad osalejate ohutuse rakmed ja kiiver.

Kohtume Escape Room Facorys – põnev meelelahutus ootab Teid!