facebook

FILTRID

  • Hind
  • Näita filtreid

Kristallikoda

Kristallikoda

No products for this supplier.

Juba iidsetes kõrgtsivilisatsioonides kasutati inimeste tervendamiseks ning vaimsete annete avamiseks kristalltervendustempleid. Kristallikoda pakub sellist ainulaadset võimalust tänapäeval.

Ainulaadses kristallikambris ümbritseb sisenejat ligikaudu 200 000 poolvääriskivi. Kristallide asetus kambris on põhjalikult läbi mõeldud – nii seinte kui lagede kaunistamiseks on valitud erinevad kristallid, et nad toetaks võrdselt kõiki seitset põhitšakrat. Läbi kõigi kambris olevate kristallide juhitakse valgus, mis toimib loodusliku laserina, tasakaalustades ning puhastades seeläbi inimese energiakeha. Lisaks silmailule aitab kamber ennast igapäevaelust välja lülitada. Kivikesed laevad meid energiaga ja annavad uue hingamise. Kamber on rahu, vaikuse ning keskendumise koht ning seetõttu suurepäraseks paigaks energeetiliste tervendusseansside läbiviimisel.

Kristallid on kui intelligentsed elusolendid ning neil on võime suhelda inimeste energiaväljadega, seda korrastada ning tasakaalustada. Kristallid mõistavad meie alateadvust ning mõjutavad reaalsust. Sageli on füüsiline keha laetud negatiivse energiaga, mille tulemuseks võib olla stress, valu või haigus. Kristallid suudavad neid energeetilisi blokeeringuid vabastada ning inimeste vaevusi ja pingeid vähendada.

Lae end uue ja värske energiaga, pühi peast kõik negatiivsed mõtted ning vii oma keha ja meel uuesti tasakaalu Kristallikojas!