facebook

Hot Pot

No products for this supplier.

Ootame Teid Tartu kesklinnas asuvasse aasiapärasesse restorani Hot Pot, kus pakume hõrgutavaid toite Indiast, Taist ning Hiinast.

Hot Pot on autentse interjööri ning traditsioonilisi Aasia maitseid pakkuv restoran, mille muudab eriliseks asjaolu, et kõik restorani kokad on pärit Indiast ja seega suudavad pakkuda tõeliselt ehedaid maitseelamusi.

Menüü on väga mitmekülgne ning hõlmab paljusid Aasia kultuure. Restorani nimiroog Hot Pot on pärit Hiinast ning selle algupära ulatub 2000 aasta tagusesse aega. Rooga serveeritakse spetsiaalses nõus, mille keskel on õrnalt keev leem ning mida ümbritsevad krevetid, kalmaar, vutimunad, seened, riis ja tofu. Toit valmib otse Teie silme ees ning on mõeldud jagamiseks kuni neljale inimesele.

Hot Pot korraldab ka põnevaid ja meelelahutuslikke pimeõhtusööke, kus pannakse proovile Teie kuulmis-, haistmis-,kompamis- ja maitsemeel. Teil tuleb viiekäigulisel õhtusöögil mõistatada nägemismeelt kasutamata, mida parasjagu sööte. Sobib suurepäraselt seltskondadele mõnusa ja lõbusa õhtu veetmiseks.

Tulge nautima killukest Aasiat hubases Tartu kesklinnas!