facebook

FILTRID

  • Hind
  • Näita filtreid

Gaia Teraapiatuba

Gaia Teraapiatuba

No products for this supplier.

Gaia Teraapiatuba tegeleb erinevate loodusteraapiatega, mis on arenenud pärimuslikust rahvameditsiinist. Aitame inimestel taastada oma sisemine tasakaal ning parandada tervislikku seisundit.  

Rahvameditsiin põhineb pärimuslikel ja kogemuspõhistel võtetel ning see on paralleelselt kasutusel koos tavameditsiiniga. Alati ei pruugi aga teaduspõhine tavameditsiin inimesi aidata. Probleemid tervisega ei kao, kui ei tegeleta murede põhjuste ja tekitajatega. Inimeste haigused on sageli põhjustatud negatiivsetest mõtetest, emotsionaalsest stressist ning valedest eluviisidest. Seega võite abi leida alternatiivmeditsiinist, mis keskendub rohkem patsiendile endale ning tegeleb haiguste põhjuste mitte tagajärgedega. Iga inimene on võimeline tervenema, kui selleks luua vajalikud tingimused - positiivne mõtteviis, tervislik toitumine ning aktiivne liikumine.

Üheks suurepäraselt lõõgastavaks protseduuriks Gaia Teraapiatoas on Vana-Eesti massaaž ehk soonetasumine, mille alged ulatuvad enam kui 10 000 aasta taha. Massaažitehnika anti edasi suuliselt pereliinis ning ravitehnikad võisid perekonniti veidi ka varieeruda.

Vana-Eesti massaaž on loodud selleks, et hoida organism korras ja tasakaalus, ravida nii füüsilisi, psüühilisi kui ka hingelisi probleeme. Protseduur mõjub lõõgastavalt, kuid samas töötleb läbi kogu keha. Massaaž kiirendab jääkainete äraviimist kudedest, kiirendab ainevahetust, kiirendab lümfiringet, parandab liigesliikuvust, tõstab naha toonust ja elastsust, aitab saavutada sisemist tasakaalu ning korrastab inimese energeetikat. Protseduurile on oodatud kliendid, kes vaevlevad lihaspingete, pingepeavalu, stressi ja vaimse väsimuse käes.

Kes aga otsib alternatiivsemat tervendust, sel tasuks proovida kristalliteraapiat, kus kasutatakse kristallide energiat ja võnkesagedust erinevate füüsilis-energeetiliste blokkide eemaldamiseks. Kristallid aitavad süvendada tervendusprotsesse, tasakaalustada ja puhastada aurat ning parandada inimese emotsionaalset seisundit.

Aitame Teil taas leida üles sisemine tasakaal, parandada vaimset tervist, vähendada pingeid ja stressi ning anda juurde uut energiat, et olla rõõmus, terve ning tugev!