facebook

FILTRID

  • Hind
  • Näita filtreid

KallisKivi

KallisKivi

No products for this supplier.

Tartus asuv massaažistuudio KallisKivi pakub laia valikut erinevaid massaažiprotseduure, mis vabastavad pingetest, lõõgastavad keha ja meelt ning annavad juurde uut energiat.

Stuudio pakub nii klassikalisi protseduure kui ka erilisemaid massaaže. Näiteks on Teil võimalus nautida salendavat massaažipaketti, mis on spetsiaalselt tselluliidi ja rasvumise vastu välja töötatud hooldus. Pakett on kombinatsioon kupumassaažist, meemassaažist ning Byas Sensation salendavast kehahooldusest. Lokaalsetele kehapiirkondadele suunatud protseduur parandab kehavorme ning väljutab kehast toksiine ning jääkaineid.

Kel soov millegi eksootilisema järgi, tasuks proovida Hawaii lomi lomi nui massaaži, mis tagab täieliku tasakaalu, harmoonia ning rahu. See on traditsiooniline Hawaii massaaž, milles kasutatakse intuitsiooni, hingamist, rütmi ja pikki voolavaid liigutusi üle kogu keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna. Massaaž keskendub hingamisele, et laadida oma keha ja meel uue energia ja inspiratsiooniga ning väljahingamisel vabaneda pingetest ja stressist.