facebook

FILTRID

  • Hind
  • Näita filtreid

ÖÖD Hotel

No products for this supplier.

ÖÖD Hötels pakub on unikaalseid ja looduslähedasi majutusvõimalusi. Hubases, kuid samal ajal väga luksuslikus peegelmajas on Teil võimalik tunnetada looduse lähedust ning nautida privaatset ja rahulikku puhkust. ÖÖD majad sobivad mistahes ümbritsevasse keskkonda ning sulanduvad ideaalselt loodusega.

ÖÖD peegelmajad on paigutatud kaunitesse Eestimaa paikadesse - valikus on Rannamõisa, mis asub mugavalt Vääna-Jõesuu ranna läheduses, Jõeranna, mis paikneb suursuguse Jägala joa kandis ning Kääriku ja Rõuge peegelmajad, mis asuvad Lõuna-Eesti südames ning kutsuvad kaunist kuppelmaastikku avastama ning sportima.

ÖÖD peegelmajades on Teie päralt on väike kööginurk, mugav ja suur voodi, kauni vaatega terrass ning grillimisvõimalused. Majade asukohad on hoolikalt valitud, et muuta Teie puhkus võimalikult privaatseks ja looduslähedaseks. Seigelge metsades, veetke aega rannas puhates või unustage ajavool lihtsalt terrassil lõõgastudes, nautides metsakohinat, loodushääli ja lummavaid päikeseloojanguid. Ammutage uut positiivset energiat ning unustage stress ja töömured – siin leiab aeg täiesti uue tähenduse.  Veetke ÖÖD peegelmajas unustamatu ja ainulaadne puhkus!