facebook

Винный вечер на двоих в ресторане "Loft ja Ürdid" в Таллине

В предложение входит:
 • Тапас на двоих;
 • Бутылка домашнего вина;
Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: Loft ja Ürdid, Vesivärava 50, Tallinn Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: Продолжительность не указана
Количество человек: 1-2
Одежда: Нет требований к одежде
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Эстония
Место в Эстонии: Таллин
Регион Эстонии: Харьюмаа
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

35,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +35

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Loft ja Ürdid
+372 6660807, info@loftjaurdid.ee
Google 4.2 / (353)
 • nice place to have a lunch :) good value for money. quite wide range of meals. pleasant interior. i had a pasta with rabbit - and i was happy :)
 • И тысячи слов спасибо не хватит, чтобы выразить нашу сердечную благодарность за гостеприимство и этот ни с чем не сравнимый восхитительный рождественский ужин в любимом ресторане Таллинна?❤️??? Вкусно и прекрасно как всегда!!!???Особая благодарность шефу Янеку?❤️?
 • I would have to say I was overall very surprised how fancy and relaxed the whole atmosphere was. The food was exquisite and very enjoyable. The only thing that was... "interesting" was the brigade of garlic that seemed to have taken a bath in the pasta sauce. Chicken pasta with two different cheeses? I guess one of them was garlic cheese and the second was gouda with garlic! But I enjoyed it enogh to go back there to try other dishes for sure.
 • Käisime sõbrannadega sünnipäeva tähistamas. Atmosfäär meeldis, toidud olid enamvähem aga teenindus andis soovida. Kohe algul küsisin lauda kannuga vett, mille peale teenindaja esimene vastus oli, et see maksab 5€. Ma imestasin et 5€ kraanivesi? Jah kraanivesi 1l maksis 5€. Tellisime ka gaasiga vett ja soovisime jääga, aga selle peale öeldi et jääga on meil defitsiit, et äkki sobib külmiku külm vesi?! Me olime hämmingus! Aperol ei maitsenud ka nii nagu peaks maitsema, need jäid lõpuni joomata. Punane vein valati baaris klaasi ja toodi lauda, mis tegelikult nii käima ei peaks. Kus ma tean, mis veini ta mulle tegelikult valas? Seda ikka peaks kliendile isiklikult laua ääres valama! Lauda toodi ka maja leib kuhu kõrvale käis teistel või, aga meile seda ei toodud! Tellisime oma toidud ära. Kaks meist tellis ka eelroad, veise carpaccio ja rannakarbid koorekastme ja parmesaniga. Rannakarbid olid selle õhtu parimad. Väga nauditav toit. Pearoaks tellisin seapõse, mis oli liiga jahtunud, oleksin tahtnud sooja toitu, mitte jahtunud. Põsk ise maitses hästi, seal juures olnud mingi porgandi, suvikõrvitsa, kartuli-muna asi oli okei, aga sinna kõrvale ei sobinud. Risotto krevettidega nägi välja nagu riisipuder, maitse oli iseenesest hea, aga konsistents nagu pudrul. Magustoidud olid tavalised (soe brownie ja õunakook soolakaramelliga). Teenindus andis kõvasti soovida ja me polnud ainukesed, kes sellega rahul polnud.
 • Ilus atmosfäär. Viisakas teenindus. Kallimapoolsed hinnad. Proovisin vaid eelrooga ja veini, mis olid head, aga üldiselt menüü minu jaoks võibolla liiga peen. Aga õigele sihtgrupile arvatavasti tore koht.
комментарии