facebook

Семейный билет в "Mustamäe Elamus Spa"

Top

В "Mustamäe Elamus Spa" вы можете насладиться крупнейшим банным центром в Эстонии, где вас ждут 21 сауна со специальными решениями, детская зона, сауны-бары и SPA21+. Кроме того, имеется спортивный бассейн длиной 25 м с 6 дорожками и детский тренировочный бассейн. Чтобы сделать курортный отдых еще лучше, мы также предлагаем разнообразные процедуры, массажи, банные ритуалы и водную аэробику. Курорт Мустамяэ Эламус предлагает приятный и расслабляющий отдых как семьям с детьми, так и парам. В спа-центре детей ждут просторная и развлекательная детская зона, различные сауны и бассейны для релаксации. Прохладительные и охлаждающие напитки можно найти в зоне кафе. Кроме того, в спа-центре есть две открытые террасы с подвесными качелями, шезлонгами, креслами-мешками и шезлонгами. Кроме того, есть сауна, гидромассажные ванны и бассейн с холодной водой для охлаждения.

Когда-то землю окружали 13 мифических саун-святынь, объединенных желанием построить для человечества самое особенное святилище для саун. Мысль обсуждалась, но никаких действий предпринято не было. Со временем их знания были погребены под сосновыми ветвями земной коры, где и оставались на протяжении тысячелетий. Пока однажды они не были найдены снова. Мудрый старик всегда мечтал о богатой бане, где можно было бы проводить банные ритуалы. Из центра, где сочетается очарование соснового леса, эстонцы любят сауну и наши древние банные ритуалы. Теперь этот центр готов. Приходите и посмотрите, какие 13 мифических саун находятся в Mustamäe Elamus Spa..

В предложение входит:
 • Неограниченное время посещения Elamus Spa для двух взрослых и до 3 детей в возрасте от 4 до 16 лет (дети до трех лет бесплатно);
 • 13 специально спроектированных саун с интересными банными ритуалами и открытием сауны;
 • Релаксационные бассейны и 25-метровый спортивный бассейн с аквааэробикой;
 • Бесплатная неограниченная парковка на 320 парковочных мест;

Важно:

Дополнительные закуски и прохладительные напитки, а также процедуры по предварительному заказу или в баре на территории отеля доступны за дополнительную плату.

Изображение, иллюстрирующее услугу, может отличаться от реальности
Характеристики
Место: Mustamäe Elamusspa & Spa21+, Akadeemia tee 30, Таллин Харьюмаа, 12618 Посмотреть расположение на карте
Продолжительность: Неограничено
Точное количество участников: Для 2 взрослых и до 3 детей от 4 до 16 лет
Одежда: Купальник/плавки и полотенце
Срок годности подарочной карты: 12 месяцев с момента приобретения
Сезон: Круглый год
Страна: Эстония
Место в Эстонии: Таллин
Регион Эстонии: Харьюмаа
Необходима предварительная регистрация: Контактная информация указана на подарочном купоне.
Бесплатная доставка и упаковка
Гарантия обмена и возврата
Безопасные покупки

63,00 €

 • Зарегистрированные участники получают баллы: +63

Дополнительное преимущество:

 • Cрок годности подарка 12 мес.
 • Бесплатная доставка!
 • 365-дневная гарантия обмена!
 • 15-дневная гарантия возврата!
Хотите воспользоваться купоном в определенный день? Пожалуйста, зарезервируйте дату заранее:
Mustamäe Elamusspa & Spa21+
+372 6502000; info@elamusspa.ee
Google 4.6 / (5082)
 • Muidu hubane spa, kuid halb on see, et 21+ ala sissepääs on otse laste ala kõrval. Poleks nagu üldse läbi mõeldud kogu asja. Eriti ebameeldiv oli, kui 21+ alast tuli laste alale joobes mees, tuigerdas seal pisikeste laste vahel ja vahtis emasi.? Teenindus- liiga kiirelt tullakse pooleli olevat sööke-jooke ära võtma. Ning väga ohtlik on väljas olev tünnisaun. Poiss hakkas tünnisaunast välja tulema ning tõmbas omal jala katki lahtise kruvi tõttu. Kirjutasime sellest kohe Mustamäe Elamus Spa infosse, kuid tundub, et neid ei huvita, sest siiamaani pole meiega ühendust võetud.
 • Püüan iga nädal külastada (sisuliselt avamisest saati), aga nagu eelkõnelejad viimati kirjutanud, siis jah varasemase kogemusega on tekkinud ülerahvastus, vb on see tingitud sellest, et ajapiiranguta viimane aeg, mis on endiselt väga teretulnud:) Aga seda ülerahvastust annaks minu hinnangul muuta kindlasti saunad soojemaks panemise teel. Suurem kogus rahvast valab jahtunud ahjud veega üle ja need ei anna enam sooja, vesi lihtsalt seisab kividel, eriti välisaun, kus laupäeval lausa kaks külastajat sõnasõda pidasid teemal, kas visata leili või oodata 10 min. lihtsalt saunas laval. Sealt tekkib olukord, kus saunas inimesed ainult istuvad ja ootavad sooja, kuna pole palav ja seega pikka aega teised ei mahu sisse. Kuumus ei laseks sellel olukorral tekkida ja inimeste läbilaskvus oleks suurem. Loodan, et ahjude osas võetakse midagi selles osas ette. Kunagi ammu oli sama palju rahvast, aga saunad ei olnud jahtunud, tean omast käest võrrelda. See tuntava vahe kõigi sauna temperatuurides tekkis minu hinnangul esimese elektri kriisiga, vb. kokkusattumus:) Aga head spa-d rahvas tahab ja rahva kogus spa-s on ilmekas näide, et tegemist on hea kohaga:) Muidu 5+ Kohtumisteni! Tervitustega,
 • Spa oli meeldiva kogemuse jaoks tugevalt ülerahvastatud. Saunad olid leiged, väline kümblustünni oli jahe. Lastealas ei ole mõeldud erivanuses laste peale, üks bassein on liiga sügav ja teine on liiga madal. Põrand jättis evapuhta mulje. Jaapani vann oli hea.
 • Külastasime koolivaheajal ja Spa oli väga ülerahvastatud. Lisaks lastele veel bussitäite võõrkeelsete pensionäridega, kes lükkasid minu lapse soolasaunast lihtsalt välja! Ei kutsu igatahes enam sinna!
 • Jäime sõbrannaga väga rahule 21+ spaaga ? eriti meeldisid saunavanaga rituaalid.. mõnus chill koht kus lihtsalt aeg maha võtta ? kosutavad saunad, kokteilid, suupisted ja lihtsalt rahu argipäeva rutiinist ?? ainuke miinus on amortiseerunud duŝŝi otsikud ??? aga see köki möki ja ei rikkunud meie elamust ?
комментарии