Blogi

 • Jõululoterii "Kraabi ja võida".
  Jõululoterii "Kraabi ja võida".
  438 Views

  Vormista tellimus, valides kohaletoimetamine Omniva, Smartposti pakiautomaatide või Venipaki kulleriga ning leia pakist kingitus "Kraabi ja võida"!

  Loe rohkem
 • Teie nahatüübile sobiv näohooldus
  Teie nahatüübile sobiv näohooldus
  772 Views

  Niisutavatest näohooldustest kuni hapnikuravi või keemilise koorimiseni on oluline leida oma nahatüübile sobiv näohooldus. Õige näohooldus hoiab teie naha puhta ja tervena. Selles artiklis uurime, kuidas valida endale parim näohooldus.

  Loe rohkem
 • Jõulutervitusi
  Jõulutervitusi
  946 Views

  Jõululaupäev ja jõuluöö on mõlemad väga erilised. Tekib justkui tunne, et kogu maailm hoiab jõuluootuses hinge kinni kuni selle ühe erilise päevani. Meil on ootus, et jõuluööl tähed taevas säravad ja maja valgustab kuu ning õrn küünalde kuma, kuid meil ei ole ka midagi selle vastu kui taevast langeb tasakesi laia valget lund. Meil on erinevad kombed ja traditsioonid, kuid tunne on kõigil sama – see endas kõike hõlmav rahu. Mõni vahetab jõululaupäeval kingitusi, mõni istub perega pidulikult...

  Loe rohkem
 • Häid jõule
  Häid jõule
  896 Views

  Pühadehooaeg on iga aasta ilusaks lõpetuseks. Detsembri pidulik õhkkond toob tervituste tulva, tuues kaasa soojad soovid ja head tuju. Lisa sel jõulul jõulukingituste rõõmule ka kaunite tsitaatidega soovid. See muudab kingid veelgi erilisemaks. Kõige erilisemad soovid tulevad otse südamest. Me teame, et selliste sõnumite kirjutamine võib olla raske. Siin on mõned ideed alustamiseks.

  Loe rohkem
 • Õnnitleme abikaasat jõulude puhul
  Õnnitleme abikaasat jõulude puhul
  2452 Views

  Jõulud ei ole ainult valged lumevallid ja säravad jõulupuud, vaid ka suurepärane aeg näidata oma lähedastele, kui palju nad meile tähendavad. Ja kuigi iga sõna kallimale on oluline, annavad jõulud veel ühe võimaluse teha seda ainulaadsel ja meeldejääval viisil. Eriti oluline on vahetada häid sõnu abikaasade vahel. Oma päris tunnete paberile panemine võib olla keeruline, kuid see on jõulude ajal igat kohane.

  Loe rohkem
 • Jõulutervitused juhatajale
  Jõulutervitused juhatajale
  866 Views

  Jõulud ei ole niivõrd perepühad, vaid suurepärane aeg tänu avaldamiseks neile, kellega iga päev koos töötame. Juhti õnnitledes tuleks leida tasakaal professionaalsuse ja piduliku rõõmu vahel ning anda õnnitlusele ka vürtsikust. Siin on mõned ideed oma juhile originaalseks jõulutervituseks.

  Loe rohkem
 • Jõulutraditsioonid
  Jõulutraditsioonid
  838 Views

  Jõulud ei ole mitte ainult perepühad, vaid ka suurepärane aeg jõulukinkidega tunnustada neid, kellega iga päev koos töötame. Olgu selleks siis kaastöötaja või alluv, kuid eriti oluline on tänada oma juhti. Juhti õnnitledes tuleks leida tasakaal professionaalsuse ja piduliku rõõmu vahel ning anda õnnitlusele ka vürtsikust. Nii nagu iga kingiga tuleb ka juhi kingitusse panna sisse natukene tööd ja vaeva mõtte näol. Muuda juhi kingitus eriti sümboolseks isikliku tervitusega.

  Loe rohkem
 • Õnnitleme saabuvate pühade puhul
  Õnnitleme saabuvate pühade puhul
  1027 Views

  Saabuvate pühadega jõuab taas kätte aeg, mil meie kodud on täis soojust ja meie süda on täis armastust. Pühade lähenedes ei süüta me ainult küünlaid jõulukuusel, vaid hakkame valmistuma eriliseks ajaks. Me kulutame rohkem energiat, et inimestele näidata kui väga me neist hoolime. Jõuluaja lähenemisega üritame kinkida rohkem rõõmsaid hetki ja sooje sõnu neile, keda armastama ja hindame. Muuda oma meeldejäävad jõulukingid veelgi erilisemaks koos pühadesoovi või -õnnitlusega. See postitus on...

  Loe rohkem
 • Uue aasta tervitused erinevates riikides
  Uue aasta tervitused erinevates riikides
  809 Views

  Uusaasta tervitused erinevates kultuurides ja riikides võivad erineda nii sõnastuse kui ka selles, kuidas inimesed üksteist sel erilisel päeval tervitavad. See pidupäev on väga oluline ja sageli seostatakse seda armastuse, õnnesoovide ja soovidega järgnevate aastate suhtes. 

  Loe rohkem
 • Uusaasta tervituste tähendus
  Uusaasta tervituste tähendus
  825 Views

  Uusaasta tervitused ja soovid on olulised ja hinnatud kultuuritraditsioon, mis ühendab inimesi üle kogu maailma. Nendel soojadel sõnadel on meie elus eriline tähendus, sest need ei aita mitte ainult näidata armastust, head tahet ja lugupidamist lähedaste vastu, vaid loovad ka puhkuse ajal erilise õhkkonna. 

  Loe rohkem
 • Uusaasta kaardid
  Uusaasta kaardid
  1043 Views

  Uus aasta on nagu muniasjutuloo algus, mida meil on igal aastal võimalus ümber kirjutada. See on periood, mil igaüks meist seab endale eesmärgid, mille poole püüelda, ja loob unistused saada paremaks inimeseks kui eelmisel aastal.

  Loe rohkem
 • Head uut aastat
  Head uut aastat
  10045 Views

  Uusaasta kingitused on ideaalne jätk jõuludele. Uus aasta toob alati lootust, uusi võimalusi ja pidulikku meeleolu, eriti sel aastal, kui tähistame Rohelise Draakoni aastat. Rohelise draakoni aasta teeb eriliseks oma sümboolika – draakon sümboliseerib jõudu, õnne ja vastupidavust, rohelist aga seostatakse kasvu ja värskusega. See on eriline periood, kus traditsioonilised väärtused ja sümbolid põimuvad uuenduste ja võimalustega. See sündmus ei võimalda meil mitte ainult jätta hüvasti möödunud...

  Loe rohkem
Showing 1 to 12 of 62 (6 Pages)