• Vee-elamused

  VEE-ELAMUSED

  Kingi suviseid elamusi

 • Langevarjuhüpped

  LANGEVARJU HÜPPED

  Kingi unustamatu doos adrenaliini!

 • Majutuse pakkumised

  MAJUTUSE JA PUHKUSE PAKKUMISED

  Suurepärane kingitus romantikutele

 • GURMEEKINGITUSED

  GURMEEKINGITUSED

  Kingi gurmee-elamusi

 • Tulistamise elamused

  LASKERINGI ELAMUSED

  Kinkige ekstreeme meelelahutus!

Kõik kingitused ja kingiideed

Otsid kingitust mehelenaiselepaarile või isegi lapsele? Kingitustesaar.ee on vabaaja meelelahutuse portaal, pakkudes rohkem kui 2000 kingiideed. Peenete ja romantiliste elamuste otsijatele pakume valikut fotosessioonidemajutuse ja puhkuseõhtusöökidedegustratsioonide ja Spa pakkumiste vahel. Ekstreemsete elamuste armastajatele, pakume võimalusi lendudekslangevarju hüpeteksauto-moto või veeelamuste kategooriaid. Kui te ei ole kindel, et Teie valik meeldib kingituse saajale, soovitame valida kingituste valik.

Saame aru, et kingi valimine võib tekitada suuri muresid. Selle pärast teeme kõik, et kingi leidmine ja omandamine oleks võimalikult kerge, kiire ja mugav ning anname kogu vajaliku teabe kingituste kohta. ( Teie mugavust silmas pidades pakume võimalused kingid kaasa võtta koha pealt meie kontoris Vilniuses, või partnerite poodides, mille leiate kontaktides.
Kingitused läbi internetu jõuavad teie E-posti aadressile kiiremini kui 1 minut. Valides kohaletoomise läbi kandja või posti, on kingituste kohale toimetamine tasuta!