Liitu Kingitustesaar.ee uudiskirjaga ja saad järgmise ostu jaoks -10% sooduskoodi. Kood kehtib kõikidele kinkekaartidele kogu Kingitustesaar.ee sortimendist. Sooduskood hakkab kehtima ka juba allahinnatud pakkumistele, seega on see suurepärane võimalus osta endale meelelahutust või lähedastele kingitus soodsamalt.

Peale uudiskirjaga registreerumist saad oma e-mailile sooduskoodi. Sooduskoodi kasutamiseks vali soovitud kinkekaart. Lisa see oma ostukorvi. Sisesta saadud kood väljale "Sooduskood" ja vajuta nuppu "Rakenda". Kogu ostukorvile rakendub 10% allahindlus (maksimaalselt kuni 5 eurot).

Soodustuse maksimaalne suurus on 5 eurot. Sooduskood kehtib 1 ostu puhul www.kingitustesaar.ee. Kood kehtib kuni 2 kuud alates registreerimisest. Ühe ostu kohta saab kasutada ühte sooduskoodi.

Klõpsates "Registreeri", nõustud oma e-posti aadressi andmete esitamisega ning saama perioodiliselt Kingitustesaar.ee uudiskirju ja infot korraldatavate kampaaniate, allahindluste ja muude pakkumiste kohta e-posti teel. Samuti osaledes kampaanias nõustud veebipoe www.Kingitustesaar.ee kehtiva Privaatsuspoliitikaga.