Registreeru meie uudiskirjale ning saa alla


Kas ei taha oodata? Liitu meie uudiskirjaga ning saa soodustust Liitu KingitusteSaar.ee sooduskoodiga ning saad -5% sooduskoodi oma järgmiseks ostuks. Kood kehtib kõikidele kinkekaartidele KingitusteSaar.ee kingipoes ning kehtib ka soodustusega pakkumistele, seega on võimalik saada soetada suurepäraseid elamuskingitusi heade hindadega.

Peale uudiskirjaga liitumist saadetakse Teile sooduskood e-mailile. Valides endale sobiva elamuse meie kingikaubamaast ning lisades selle oma ostukorvi, sisestage sooduskood ostukorvis lahtrisse "SOODUSKOOD" ning vajutage "SISESTA". Teie ostukorvile kehtestatakse -5% soodustus (maksimaalselt 3 Eurot).

Maksimaalne soodustus on 3 Eurot. Sooduskoodi saab kasutada ühe korra elamustekaubamajas www.kingitustesaar.ee. Sooduskood kehtib 2 kuud, ühe ostuga saab kasutada vaid ühte sooduskoodi.

Liitudes "REGISTREERU UUDISKIRJALE" nõustute oma e-maili lisamisega meililisti. Meililistiga liitudes jõuavad Teieni esimesena KingitusteSaar.ee uudised, kampaaniapakkumised ning soodustused. Liitudes meililistiga nõustute www.kingitustesaar.ee Privaatsuspoliitikaga."