facebook

Kingiideed

Me kõik leiame end sageli olukorrast, kus oleks hädasti üht head kingiideed vaja. Õige kingituse leidmine pereliikmele, sõbrale või kolleegile võib vahel päris suurt peavalu valmistada. Kingi valimine on väga vastutusrikas ülesanne, sest sellega näitame, kui palju me kingisaajast hoolime, tema vajadusi mõistame ning kui tähtsaks teda oma elus peame. Eriti raske ülesanne on kingitust teha inimesele, kellega veedame küll päevast päeva palju koos aega, kuid isiklikust elust teame sellegipoolest vähe. Seepärast olemegi kokku pannud põhilised nõuanded, mida ideaalse kingi valimisel silmas pidada. 

Pakkuge kingisaajale võimalusi uuteks kogemusteks. 

Meie pakkumiste valikus on väga palju elamuslikke kingitusi, mida sageli enamik inimesi mitte kunagi proovida ja kogeda pole saanud. Näiteks kingituseks valitud kulinaariakursusest võib kingisaaja jaoks saada uus ja huvitav hobi või lausa eriala. Kardisõidu kinkekaart võib kingisaajat sellise adrenaliinipisikuga nakatada, et ta valibki oma uueks harrastuseks just kardisõidu. Seega, valitud elamused võivad kingisaaja elus väga olulist rolli mängima hakata. Kinkige neile võimalus uuteks ja huvitavateks kogemusteks!

Arvestage kingi valimisel saaja vanusega.

Öeldakse, et vanus pole mingi takistus, kuid kingi valimisel tuleks sellega siiski arvestada. Lastele sobivad kingituseks erinevad seiklusparkide ja batuudikeskuste pääsmed, kus nad saavad köitel ronides ja võrkudel hüpates oma energia tõeliselt valla vasta ning täiel rinnal lõbutseda. Seevastu seenioritele sobib kingituseks valida mõni ajalooline ekskursioon, kultuurielamus või uusi avastusi pakkuv toidukoolitus. Ka vanemas eas võib uusi oskusi või teadmisi omandada ning põnevate kogemuste osaliseks saada. Pidage meeles kingisaaja vanust, see muudab kingi valimise lihtsamaks!


Arvestage kingisaaja iseloomuomaduste, eluviiside ja hobidega.

Täiusliku kingituse valimise retseptis on veel üks oluline koostisosa - arvesta kingisaaja iseloomu ja eluviisidega. Mõelge hoolega, millised on tema harrastused, huvid ja hobid. Kas ta naudib aja veetmist seltskonnas või armastab pigem üksinda oamette tegutseda? On ta pereinimene või vallaline? Kõiki neid aspekte arvesse võttes jõuate kindlasti õige kingiideeni. Ehk vajab ta vahelduseks üht minipuhkust spaas või ihkab hoopis ekstreemset ja kiirusest tulvil motosõitu? Kõik need vastused peituvad kingisaajas endas. Lihtsalt kuula teda!

Ja kui ikka on raske valikut teha...

Kui olete endiselt kingituse leidmisega hädas, kinkige hoopis kinkekaart! See on kõige kindlam viis kingituse valimisel - kingisaaja saab ise oma eelistusi arvesse võttes endale elamuse valida. Teie pääsete peavalust õige kingi leidmisel ning saaja saab rõõmustada lahedate elamuste üle. Kinkekaart võimaldab kingisaajal valida sadade põnevate elamuste seast: gurmeeõhtusöögid, spaaelamused, turgutavad massaažid, ekstreemne meelelahutus ja palju muud!