facebook

SPA ja ilu

Ilu on iga naise salarelv, see paneb Teid tundma erilise ja kaunina nii seest kui väljast. Enda välimuse eest hoolitsemine süstib enesekindlust ja positiivset energiat, tänu millele saate end tunda särava ja õnnelikuna.

SPA ja ilu kingitused annavad võimaluse lõõgastada nii oma keha kui ka ja vaimu. Usaldage end professionaalide kätte, kes hoolivad nii Teist kui ka Teie ilust. Laske end vabaks igapäevamuredest ning argirutiinist, unustage muremõtted ning lihtsalt nautige lõõgastavaid protseduure.

SPA ja ilu kingituste hulgas on lai valik mitmesuguseid pakkumisi. Üllatage oma kallimat, valides kingituseks SPA protseduurid kahele, et saaksite ühiselt  lõõgastavaid ja keha turgutavaid protseduure nautida. Hellitage end mõne lõõgastava pakkumisega kategooriast massaažid või näo- ja peaprotseduurid või valige kingituseks maniküür ja pediküür.  Massaaže on pakkumiste valikus väga mitmesuguseid – teraapilised aroomimassaažid rahustavad meeli ning viivad Teid aroomide lõõgastavasse maailma, intensiivne Tai massaaž leevendab lihaspingeid, elavdab ainevahetust ja vereringet ning mõjub kogu kehale toniseerivalt. Kui soovite vaid teatud kehapiirkonnale keskenduda, siis sobivad Teile meie valikust erinevad pea-  ja jalamassaažid ning näohoolitsused.

Lisaks on valikus mitmed põnevad ilukoolitused, kus saate rikastada oma teadmisi ilu- ja stiilivaldkonnas ning osaleda kasulikel terviseteemalistel testidel ja uuringutel. Ka mehed vajavad aeg ajalt lõõgastust ja kehahoolitsusi. Meilt leiate huvitavad SPA protseduurid meestele, mis hõlmavad nii erinevaid massaaže kui ka keha- ja näohoolitsusi.

Kinkige endale kvaliteetaega või rõõmustage oma kallimat või sõpru ühe mõnusa ja lõõgastava kingitusega, mis muudab kingisaaja rõõmsaks, tervisest pakatavaks ning säravaks!