facebook

Hõljumine magneesiumsoola vannis Tallinn

Tasuta pakendamine ja kohaletoimetamine

Pakkumise kirjeldus

Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Floatingu seanss kestab 60 minutit, suurema osa sellest ajast veedate lõõgastudes floatingu vannis. Vannis on magneesiumirikas epsom soola vesi, mis on nii tugeva soolsusega, et ei lase teil põhja vajuda. Heites vette selili vajuvad kõrvad vee alla ja nägu jääb veest välja. Ühtegi kehaosa ei ole tarvidust üleval hoida. Soolane magneesiumirkas vesi kannab hoolt, et Te vannis justkui hõljuksite. Vannis saab valguse kustutada, soovi korral võite valguse tervest ruumist välja lülitada, et anda oma nägemismeelele tõelist puhkust. Et aidata teil ülimalt lõõgastuda ja kõigest välisest lahti lasta iseennast kuulates, olete te vannis puhates suurema osa ajast vaikuses. Epsom soola peamisel komponendil magneesiumil on tähtis roll tervises ja üldises heaolus, samuti reguleerib magneesium mitmeid kehalisi funktsioone – lihaste tööd, energia tootmist, kahjulike mürkide väljaviimist ja palju muud. Uuringud aga näitavad, et inimesed kannatavad tihti magneesiumipuuduse all. Epsom soola vann aitab magneesiumil imenduda kehasse välispidiselt, läbi naha, suurendades sedasi magneesiumi sisaldust veres. Epsom soola vann aitab vähendada stresi, parandada und ja keskendumisvõimet, suurendada verevarustust lihastes ja nahas, parandada närvide ja lihaste tööd ning pinget, leevendada põletikke, ennetada ja vähendada migreenipeavalu ning palju muud.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 60-minutit lõõgastavat hõljumist magneesiumirikkas epsomsoolavannis;

Tähtis: Floatingu seansile tulles ei maksa vahetult enne palju süüa. Väga tühja kõhuga ei ole ka mõnus olla. Soovitame soojalt erinevaid stimulante (kohvi, tee jms) enne mitte tarbida - need võivad takistada päris sügavate lõdvestusseisundite ilmnemist.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.

Pakkumise info

icon place
Asukoht: Floating OÜ, P.Süda 12-10, Tallinn
icon time
Kestvus: 1 h
icon person
Osalejate arv: 1
icon clothes
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
icon calendar
Kehtib kuni: Kink kehtib 12 kuud
icon sun
Hooaeg: Aastaringselt
icon massage
Hoolduse tüüp: Terve keha
icon place
Riik: Eesti
icon place
Linn : Tallinn
icon place
Regioon: Harju maakond
icon info
Varajane registratsioon kohustuslik: Kontaktinfo näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Asukoht kaardil

35,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 k.
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
OÜ Floating
+372 5109870

Kommentaarid