facebook

Hõljumine magneesiumsoola vannis Tallinn

Kinkekaardi tasuta kohaletoimetamine!

Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Floatingu seanss kestab 60 minutit, suurema osa sellest ajast veedate lõõgastudes floatingu vannis. Vannis on magneesiumirikas epsom soola vesi, mis on nii tugeva soolsusega, et ei lase teil põhja vajuda. Heites vette selili vajuvad kõrvad vee alla ja nägu jääb veest välja. Ühtegi kehaosa ei ole tarvidust üleval hoida. Soolane magneesiumirkas vesi kannab hoolt, et Te vannis justkui hõljuksite. Vannis saab valguse kustutada, soovi korral võite valguse tervest ruumist välja lülitada, et anda oma nägemismeelele tõelist puhkust. Et aidata teil ülimalt lõõgastuda ja kõigest välisest lahti lasta iseennast kuulates, olete te vannis puhates suurema osa ajast vaikuses. Epsom soola peamisel komponendil magneesiumil on tähtis roll tervises ja üldises heaolus, samuti reguleerib magneesium mitmeid kehalisi funktsioone – lihaste tööd, energia tootmist, kahjulike mürkide väljaviimist ja palju muud. Uuringud aga näitavad, et inimesed kannatavad tihti magneesiumipuuduse all. Epsom soola vann aitab magneesiumil imenduda kehasse välispidiselt, läbi naha, suurendades sedasi magneesiumi sisaldust veres. Epsom soola vann aitab vähendada stresi, parandada und ja keskendumisvõimet, suurendada verevarustust lihastes ja nahas, parandada närvide ja lihaste tööd ning pinget, leevendada põletikke, ennetada ja vähendada migreenipeavalu ning palju muud.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 60-minutit lõõgastavat hõljumist magneesiumirikkas epsomsoolavannis

Tähtis:

Floatingu seansile tulles ei maksa vahetult enne palju süüa. Väga tühja kõhuga ei ole ka mõnus olla. Soovitame soojalt erinevaid stimulante (kohvi, tee jms) enne mitte tarbida - need võivad takistada päris sügavate lõdvestusseisundite ilmnemist.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikkusest.
Pakkumise info
Asukoht: Floating OÜ, P.Süda 12-10, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 1 h
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Terve keha
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

42,00 €

  • Registreeritud liikmed saavad punkte: +42

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
OÜ Floating
+372 5109870
 OÜ Floating Google 4.9 / (45)
Kommentaarid