facebook

Aktiivne ja ekstreemne

Aktiivne meelelahutus ning ekstreemsed kingitused on mõeldud kõikidele adrenaliinijanulistele, kes naudivad teravaid elamusi, põnevaid väljakutseid ning lõbusaid hetki. Veetke oma puhkus meeleolukalt ning aktiivselt, kogudes mälestusi, mis jäävad meelde kogu eluks! 

Pakume erinevaid aktiivsed ja ekstreemseid kingiideid. Auto-moto meelelahutus sobib tõelistele kiirusearmastajatele, kelle jaoks äkilised pöörded, julged manöövrid ning adrenaliinist tulvil sõidud on täpselt see, milline üks õige ekstreemne meelelahutus olema peab. Sama palju emotsioone ja põnevaid kogemusi pakuvad ka laskeringi elamused ja lennud kõrgustes. Pane proovile oma täpsus ning oskused lasketiirus, katsetades kogenud instruktorite juhendamisel laskmist erinevate relvadega. Samuti võid end karastada kõrgete lendudega taevalaotuses, kus unustad igasuguse hirmu kõrguse ees ning naudid piirituid vaateid. Kui Sinus peitub uudishimulikkus, naudid väljakutseid ning oled kiire taibuga, kutsu oma parimad sõbrad kaasa ning vali kingituseks seiklusruumid.

Looduse armastajad saavad valida aktiivseid puhkusevõimalusi järgnevate kategooriate seast: elamused vees, ratsutamine, golfitunnid ning talvised tegevused. Lõbus meelelahutus vees sobib just ideaalselt suvise puhkuse sisustamiseks, olete siis parasjagu rahulikul perepuhkusel või naudite romantilist nädalavahetust oma kallima seltsis. Kel paneb aga tervisesport silmad särama, leiab huvipakkuvad kingitused kategooriast sport ning tants, jooga ja muu

Pere ja sõpradega koosveedetud aeg on alati eriline. Seepärast veetke neid hetki alati kvaliteetselt ning lõbusalt. Kinkige elamusi, mis ühendavad ning loovad ühiseid mälestusi!