facebook

Gurmaanidele

Toit on kõigi inimeste jaoks eluliselt oluline, kuid lisaks lihtsalt söömisele mängib toit kandvat rolli ka eri riikide kultuuris ja traditsioonides. Kas hindate kvaliteetset toitu, naudite rikkalikke maitseelamusi ning peate lugu eri maade toidukultuurist? Sel juhul leiate huvipakkuvaid elamuskingitusi just sellest kategooriast. Valige kingituseks üks eriline õhtusöök Eesti parimates restoranides - nautige eri maade kööke, avastage, kui rikkalik võib toidukultuur olla ning lubage endale uusi maitseelamusi. 

Olete toidunautleja või soovite lihtsalt mõnusas seltskonnas häid roogasid maitsta, igal juhul leiate endale sobiva pakkumise kategooriast õhtusöögid. Valige õhtusöök ühele, õhtusöök kahele või isegi lihtne lõunasöök – tipptasemel kolme- ja viiekäigulised gurmeeõhtusöögid ning kergemad einestamisvõimalused ootavad Teid! Romantilise õhtu ja sobiliku meeleolu garanteerivad maitsekad restoranid, mis paisavad silma erilise atmosfääri ja kõrgetasemelise teenindusega.  

Kui Teid huvitab toiduvalmistamine põhjalikumalt, leiate põnevaid pakkumisi kategooriast kulinaaria kursused. Valikus on sisukaid õpitube magusasõpradele, veini- ja kokteilikoolitusi ning kohvikursuseid. Avastage põnev ja rikkalik maitsete maailm, omandage uusi toidu- ja joogivalmistamise oskusi ning nautige seda kõike oma mõnusate sõprade või kallite lähedaste seltsis. Kinkige elamusi, mis pakuvad rõõmu igale toidunautlejale!