facebook

Lennud

Kas olete kunagi mõelnud, et võiksite endale seatud piire ületada ning proovida midagi hulljulget ja ekstreemset? Kas tunnete, et Teie elus võiks olla rohkem teravaid elamusi ja põnevaid kogemusi, mida on hiljem vahva meenutada? Langevarjuhüpe või kuumaõhupalli lend sobib selleks ideaalselt!

Pange end proovile või üllatage unustamatu kingitusega oma lähedast või parimat sõpra. Muljetavaldavad elamused on garanteeritud! Lendude kategooriast leiate mitmekülgse valiku erinevaid ekstreemseid pakkumisi. Kui soovite üllatada oma kallimat millegi erilisega, siis leiate selleks sobivad pakkumised kategooriast lennud kuumaõhupalliga. Valikus on kinkekaarte nii lõbusatele seltskondadele kui ka privaatsemaid lende vaid kahele osalejale. Laske tuulel end kanda ja nautige imekauneid vaateid linnadele, avaratele väljadele ning suurtele metsamassiividele. Kuumaõhupalli sõit on maailma kõige romantilisem kingitus!

Seikluste ja adrenaliini otsijatele soovitame vaadata pakkumisi kategooriatest langevarjuhüpped, lennud lennukitega, lennud paraplaaniga ja lennud helikopteriga. Kogenud instruktorite juhendamisel saate sooritada langevarjuga tandemhüppeid ning proovida ka iseseisvalt hüpata. Kui kõrgusehirm Teid ei kimbuta või soovite just enda piire ületada, lennake kõrgustes ja jäädvustage need erilised hetked pildile või videolindile.

Lendude kategooriast leiate suure valiku unikaalseid ja elamusterohkeid kingiideid seiklushimulistele ja adrenaliinijanulistele inimestele. Ja miks ka mitte – kinkige lõbus lend hoopis iseendale, kogemus võib olla nõnda nakatavalt lahe, et soovite seda üha uuesti proovida!