Hinnagarantii

Kingitustesaar.ee garanteerib, et veebilehel välja toodud hinnad on samad või madalamad kui teenusepakkujal. Juhul kui Te leiate sama teenuse odavamalt mõnes teises müügikohas, palun teaviteage meid e-maili teel, info@kingitustesaar.ee ja me pakume Teile sama teenust sama hinnaga või odavamalt.

Raha tagasi garantii (15 päeva)

Ostetud kinkekaardi saab tagastada 15 (viisteist) päeva jooksul. Klient peab tagastuse soovi kohta saatma teavituse aadressile info@kingitustesaar.ee ja lisama kinkekaardi ostu tõendavad dokumendid. Raha tagastatakse kliendile 5 (viis) tööpäeva jooksul.

Kinkekaardi vahetamise garantii

Kõik KingitusteSaar.ee kinkekaardid on mitmeotstarbelised, seega on kõiki ostetud ning kasutamata kinkekaarte võimalik ümber vahetada teise teenuse vastu terve nende kehtivuse jooksul. Klient peab saatma teavituse kingituste vahetamise soovi kohta aadressile info@kingitustesaar.ee. Kinkekaart vahetatakse välja ja saadetakse kliendi e-mailile 5 (viis) tööpäeva jooksul. Kallima kingituse valimise puhul tuleb tekkinud vahe korvata.

Ohutu makseviisi garantii

Kõik maksed on sooritatud meie valitsusasutuste poolt reguleeritud usaldusväärsete ja turvaliste maksepartnerite PayPal ja Paysera poolt. Lisaks kasutavad nad SSL koode seega, ei ole riski, et Teie makse toimub ebaturvaliselt. Klientidele, kellel on kahtlused makse turvalisuse kohta soovitame sularahamakset kohaletoimetamisel. 

Tasuta kohaletoimetamise garantii

Pakume oma kingitustele TASUTA kohaletoimetamist sõltumata valitud tarneviisist: E-kinkekaart, kulleriga või postiga.