Garantiid

Kinkekaartide vahetusgarantii Kinkekaartide vahetusgarantii

Kõik KingitusteSaar.ee kinkekaardid on multifunktsionaalsed, seega saab ostetud ja kasutamata KingitusteSaar.ee kinkekaardi selle kehtivusaja jooksul vahetada mõne teise kinkekaardi vastu. Infot kinkekaardi vahetamise kohta leiate siit - https://www.kingitustesaar.ee/et/info/28-kinkekaarti-vahetada

Uue valitud tegevuse kinkekaardi kehtivus jääb samaks, mis Teie algsel kinkekaardil.

OLULINE! Kinkekaarti ei saa vahetada veebipoe KingitusteSaar.ee kinkekaardi ja kinkekomplektide vastu. Kinkekaarti saab kasutada 1 ostuga. Kasutamata kinkekaardi summa tühistatakse automaatselt. Sooduskoode ei saa kasutada kinkekaardi lunastamiseks.

Kinkekaartide pikendamise garantii Kinkekaartide pikendamise garantii

AKTIIVSE kehtivusajaga kinkekaarte saab tasuta pikendada 6 kuu võrra alates kinkekaardi kehtivusaja viimasest päevast. 

Teave kinkekaardi pikendamise kohta on saadaval siin - https://www.kingitustesaar.ee/et/info/29-kinkekaardi-kehtivusaega-pikendada

OLULINE! Iseteenindussüsteemis saab pikendada vaid aktiivse kehtivusajaga Eesti kinkekaarte. Kui Teie kinkekaart on aegunud ja kehtivusaja lõppemisest ei ole möödunud rohkem kui 3 kuud, võtke meiega ühendust meili teel info@kingit. Kinkekaarti saab pikendada ainult üks kord.

Tasuta tarne garantii Tasuta tarne garantii

Toome kingitused üle Eesti tasuta kohale, olenemata valitud kättetoimetamise viisist: Venipaki kulleriga, Omniva pakiautomaati, Smartposti, tulles järgi ühte kättesaamise punktidest või saates Teie poolt määratud meiliaadressile.

Tellimuse kohaletoimetamise ebaõnnestumisel Ostja süül (ebatäpne või valesti märgitud tarneaadress vms) tasub uuesti saatmise kulu Ostja. Nende kulude suurus sõltub valitud tarneviisist.

 Turvalise ostu garantii Turvalise ostu garantii

Iga meie maksepartneri Paysera, PayPali, LHV ja teiste maksetöötlejate kaudu tehtud makse on täiesti turvaline ning seda jälgivad pidevalt erinevad andme- ja tarbijakaitse eest vastutavad institutsioonid.

Te ei pea kartma, et ostu sooritamisel antud andmeid võidakse kasutada muul otstarbel – KingitusteSaar.ee vastutab Teie poolt edastatud andmete turvalisuse eest ning ei edasta neid kolmandatele isikutele, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel.

Raha-tagasi garantii Raha-tagasi garantii

Ostetud ja kasutamata KingitusteSaar.ee kinkekaardi saab tagastada 15 (viieteistkümne) kalendripäeva jooksul alates ostukuupäevast. Kinkekaardi saab tagastada AINULT kinkekaardi ostja.

Ostja peab kirjutama vabas vormis tagastamisavalduse aadressile info@kingitustesaar.ee.

Kui kinkekaardi eest tasuti sularahas, peab ostja esitama kviitungi, kassatšeki või selle koopia.

Kui kinkekaardi eest tasuti pangaülekandega, tagastatakse raha maksja kontole.

Raha tagastatakse 3-5 tööpäeva jooksul alates avalduse laekumisest. Raha tagastamisest teavitatakse Teid eraldi kirjaga.

Hinnagarantii Hinnagarantii

KingitusteSaar.ee garanteerib, et sellel lehel näidatud kingituste hinnad on samad või madalamad kui teenusepakkuja hinnad.

Kui leiate sama kingituse teistest kauplustest soodsamalt, siis palun saatke meile e-posti aadressile info@kingitustesaar.ee link soodsaima pakkumise juurde ja me pakume Teile sama hinda ja võimalusel alandame seda veelgi.

Garantii ei kehti teenusepakkujate lühiajalistele kampaaniatele, mis on saadaval teistes müügipunktides või soodusportaalides. Samuti ei kehti hinnagarantii juhul, kui teenuse kasutamise tingimused erinevad, näiteks teenuse hooaeg, pakkumise kestus, kasutamise võimalus ainult kindlatel nädalapäevadel vms.

Kingitustesaar.ee Google 4.9 / (21)