Kas kinkekaardi kehtivust saab pikendada?

KEHTIVAID kinkekaarte tasuta pikendada veel kuni 6 kuud alates kinkekaardi kehtivuse viimasest päevast.

Kingitustesaar.ee lehelt ostetud kinkekaardi kehtivusaja pikendamiseks on tarvis minna kinkekaardi iseteenindusse. Pärast pikendamist saadetakse uue kehtivusega kinkekaart Teie poolt määratud e-posti aadressile.

Kui soovite pikendada välisriigi (Leedu, Läti või Poola) kinkekaardi kehtivust, kirjutage palun e-kiri aadressile info@kingitustesaar.ee, märkides ära oma kinkekaardi broneerimiskood ja vabas vormis avaldus, et soovite kinkekaarti pikendada. Ühe tööpäeva jooksul saadetakse pikendatud kinkekaart Teie e-posti aadressile.

TÄHTIS! Kinkekaardi kehtivusaega saab pikendada, kui kinkekaardi kehtivuse lõpuni on jäänud vähem kui 60 päeva. Ainult Eesti kinkekaarte on võimalik pikendada KingitusteSaar iseteeninduses. Kui kinkekaardil on märgitud lühem või pikem kehtivuskuupäev, kui on näidatud kinkekaardi kehtivuskontrollis, on õige kehtivuse kuupäev veebikviitungil märgitud kehtivuskuupäev. Kui saadaolevat kinkekaarti enam Kingitustesaar.ee kodulehel ei müüda, kui selle kasutustingimused on muutunud, luuakse pikendamisel uus sama väärtusega Kingitustesaar.ee kinkekaart.

Kas ma saan pikendada kinkekaarti pärast kehtivuskuupäeva möödumist?

KingitusteSaar.ee iseteeninduses ei ole võimalik aegunud kinkekaarti pikendada. Kui Teie kinkekaart on aegunud ja kehtivusajast ei ole möödunud rohkem kui 3 kuud, siis võtke meiega ühendust kirjutades info@kingitustesaar.ee. Kirjas märkige kinkekaartide broneerimiskood ja põhjus, miks kinkekaarti ei saanud selle kehtivusaja jooksul kasutada. Pikendamise võimaluse kohta saate vastuse 1 tööpäeva jooksul.