KAS KINKEKAARDI KEHTIVUST SAAB PIKENDADA, VÕTTES ARVESSE EELNEVAT KARANTIINIPERIOODI EESTIS?

Arvestades olukorda Eestis, seoses "COVID-19"-ga, KEHTIVAID kinkekaarte tasuta pikendada veel kuni 6 kuud alates kinkekaardi kehtivuse viimasest päevast.

Kui soovite Eesti kinkekaardi kehtivusaega pikendada, on vaja kinkekaardi pikendamiseks sisse logida KingitusteSaare iseteeninduses www.kingitustesaar.ee/et/kinkekaardi-iseteenindus. Pärast pikendamist saadetakse uue kehtivusega kinkekaart Teie poolt määratud e-posti aadressile.

Kinkekaardi kehtivusaeg pärast pikendamist ei saa olla pikem kui 12 kuud, seetõttu soovitame kinkekaarti pikendada mitte varem kui 6 kuud enne kinkekaardi kehtivusaja saabumist.

Kui soovite pikendada välisriigi (Leedu, Läti või Poola) kinkekaardi kehtivust, kirjutage palun e-kiri aadressile info@davanusala.lv, märkides ära oma kinkekaardi broneerimiskood ja vabas vormis avaldus, et soovite kinkekaarti pikendada. Ühe tööpäeva jooksul saadetakse pikendatud kinkekaart Teie e-posti aadressile.

TÄHTIS! Ainult Eesti kinkekaarte on võimalik pikendada KingitusteSaar iseteeninduses. Kui kinkekaardil on märgitud lühem või pikem kehtivuskuupäev, kui on näidatud kinkekaardi kehtivuskontrollis, on õige kehtivuse kuupäev veebikviitungil märgitud kehtivuskuupäev. Kui saadaolevat kinkekaarti enam Kingitustesaar.ee kodulehel ei müüda, kui selle kasutustingimused on muutunud või kui kinkekaardi kehtivusaeg on lühem kui 12 kuud, luuakse pikendamisel uus sama väärtusega Kingitustesaar.ee kinkekaart.

KAS MA SAAN PIKENDADA KINKEKAARTI PÄRAST KEHTIVUSKUUPÄEVA MÖÖDUMIST?

 • Kinkekaardi kehtivusaega saab pikendada, kui kinkekaardi aegumiskuupäevast pole möödunud rohkem kui 3 (kolm) kuud.
 • Pikendada on võimalik ainult neid kinkekaarte, mida praegu KingitusteSaar.ee kodulehel veel levitatakse, ning kinkekaartide kasutamise tingimused on samad, mis kliendi kinkekaardil.
 • Kui kliendi kinkekaart ei ole enam KingitusteSaar.ee kodulehel enam saadaval või selle kasutamise tingimusi on muudetud või kui kliendi kinkekaardi kasutamise aeg oli lühem kui 12 kuud, saab klient KingitusteSaar.ee e-poe kinkekaardi kliendi kinkekaardiga samas väärtuses pärast 8-eurose haldustasu maksmist.
 • Kinkekaardi pikendamise haldustasu on 8 (kaheksa) eurot. Tasu kehtib iga pikendatud kinkekaardi kohta sõltumata kinkekaardi väärtusest või aegumiskuupäevast.
 • Kinkekaarte pikendatakse 6 (kuue) kuu võrra.
 • Kinkekaarte pikendatakse määratud perioodiks alates kliendi olemasoleva kinkekaardi kehtivuse lõppemise kuupäevast.
 • Kinkekaardi kehtivusaja pikendamine on võimalik ainult 1 (üks) kord.
 • Pikendamiseks kirjutage e-kiri aadressile info@kingitustesaar.ee, märkige kinkekaardi broneerimiskood ja kinkekaardi pikendamise taotlus vabas vormis.
 • Vastus pikendamise võimaluse kohta antakse 1 tööpäeva jooksul.
 • Arve või haldustasu maksmise üksikasjad saadetakse kliendi e-posti aadressile.
 • Pärast makse laekumist saadame kliendi e-posti aadressile kinkekaardi uue kehtivusajaga ühe tööpäeva jooksul .