facebook

Elamused vees

Veekeskus pakub lõbusaid elamusi kogu perele! Veekeskused pakuvad väga erinevat meelelahutust, mida nautida pimedal sügistalvisel perioodil. Imelise suvepäeva juurde käib aga alati meelelahutus vees ja rannas. Nautige neid erilisi hetki kallimaga või lõbutsege koos perega. 

Kes armastab ekstreemsust, kiirust ja aktiivset puhkust, leiab meelepärased pakkumised kategooriatest kaatrid ja veeskuutrid ja wakeboard, lohesurf ja veesuusad. Pange proovile oma oskused, nautige tormilist adrenaliinitulva ning looge mälestusi, mis kestavad! See pole pelgalt meelelahutus, vaid ka sport, ning nõuab piisavas koguses füüsilist koormust. Sobib suurepäraselt aktiivsetele ja sportlikele inimestele, kes eelistavad suvist päeva rannas niisama lamamise asemel sportlikult veeta. 

Kui ihkate veidi rahulikumaid tegevusi, kuid eelistate siiski sportlikult oma aega veeta, siis võiksite vaadata kategooriaid sukeldumine, süstad, kanuud, paadidSUP ja muud elamused vees. Sukeldumine on suurepärane võimalus veealuse maailma avastamiseks. Enne vee alla minekut tehakse Teile lühike, kuid ülevaatlik kursus sukeldumise põhitõdedest, et tegevus oleks võimalikult turvaline ning mugav. Süsta-, kanuu-, ja paadisõit valige romantilise puhkuse sisustamiseks. Veetke kaunis päev looduses koos oma kallimaga. 

Eriliste sündmuste tähistamiseks sobivad väga hästi pakkumised kategooriast jahid ja laevad. Külastage väikesaari, õppige purjetamist või nautige hoopis maitsvat ja romantilist õhtusööki merel. Mereõhk on vabastav ning lõõgastav. Pakkumine sobib nii paaridele kui ka sõpradega koos aja veetmiseks. 

Kui ilmad mereäärseid tegevusi vabas õhus ei soodusta, siis sellest pole midagi! Alati saab lõbutseda ka veekeskustes. Võtke kaasa kogu pere või lõõgastuge kahekesi, pakkumised sisaldavad nii lõbusaid seiklusi veeparkides kui ka lõõgastavaid ja keha turgutavaid spaaelamusi. 

Kinkige oma kallitele lähedastele ja sõpradele lõbusaid ja lõõgastavaid elamusi vees ning veetke koos meeldejäävaid hetki!