facebook

Laskeringi elamused

Laskeringi elamused on võimsad, põnevad ja adrenaliinirohked. Tulirelvadest laskmine, lasermängud ning paintball panevad proovile Teie oskused, täpsuse ning meeskonnatöö võimed. Tunnetage adrenaliini, mida pakub üks tõsine lahing, õppige oma meeskonnaliikmeid paremini tundma ning, mis peamine, nautige lõbusaid elamusi!

Laskmispaketid erinevates lasketiirudes on põnev kogemus kõigile. Teile avaneb võimalus õppida lähemalt tundma ning käsitlema erinevaid tulirelvi, õpite kogenud instruktori juhendamisel peamisi laskmise põhimõtteid ja reegleid ning saate kõiki saadud oskusi praktikas rakendada. See on uskumatult lahe kogemus, millest ei tasu ilma jääda!

Erinevad lasermängud ja paintball lahingud on suurepäraseks vaba aja veetmise võimaluseks koos oma sõpradega. Muutke oma hall argipäev värvikas ja adrenaliinirohkeks, kutsuge sõbrad kaasa ning veetke meeleolukas päev lahinguväljal. Pange proovile oma oskused ja täpsus, nautige mängurõõmu ning õppige pingelistes situatsioonides oma kaaslasi paremini tundma. See on ideaalne kingiidee lahedate ja teravate elamuste otsijatele!

Kui armastate loodust ja veidi rahulikumat meelelahutust, siis proovige vibulaskmist. Puudekohina, linnulaulu ja puhta looduse keskel harrastatav spordiala nõuab täpsust ja kannatlikkust, kuid samal ajal pakub palju ägedaid elamusi. Laskmine toimub kogenud juhendaja õpetuste järgi ning sobilik varustus on teenusepakkuja poolt. Kasutage võimalust ja saage uusi põnevaid kogemusi! See on meelelahutus, mis pakub nii ärevaid hetki kui ka lõbusaid momente!