facebook

Kaks lasermängu FK Arenas

Tule ja ela end lasermängus välja! Lasermäng on mäng, kus kasutatakse laserrelvasid koos elektrooniliste vestidega. Varustus on kerge, kuni 1,2 kg ja sobib kasutamiseks vanuses alates 7 eluaastat. Meie kasutuses on Eesti kõige moodsam laser-tag tehnoloogia, mis võimaldab ka keerulisemaid strateegiaid ja mänguskeeme (keerukama sisuga mängud on sobilikud täiskasvanutele). Tule ja võta oma sõbrad kaasa, seltsis segasem! 

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • Kaks 15 minutilist lasermängu ühele

Tähtis:

Teenus tuleb ette broneerida!

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Ristiku 10, Tallinn
Kestvus: 2 x 15 min, 30 min
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

16,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +16

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
FK Arena
info@fkarena.ee +372 55514662
Google 4.3 / (213)
 • Работница женщина была очень груба, хватала, и когда я объяснила что один мальчик правша и попросила поменять сторону пистолета грубым тоном на эстонском было сказано маленькому мальчику «крутись» он русский и не понял эстонского, на что опять последовало «КРУТИСЬ», так же было со вторым мальчиком. По итогу я сказала что они русские и попросила не кричать, мне сказали «я не кричу»
 • Uskumatult ebaviisakas ja osavõtmatu teenindus. Tellisime paketi 20le lapsele - lasermäng ja exitroom. Kohale jõudes selgus, et varustust on ainult 18le, kuna kaks vesti on katki ja seetõttu jagati lapsed pooleks. Sellega seoses ootas pool sünnipäevaseltskonda pool aega ukse taga igavledes ja vaatas pealt kuidas teised mängisid 15 min järjest! (Mänge oli kokku broneeritud 3). Ehk siis sünnipäevale tulnud lapsed ei saanudki kõik koos mängida ja sünnipäevalaps sai seega mängida ainult poolte oma külalistega. Samuti ei töötanud kahest lauajalgpallist üks, mis oli lubatud lisateenus koos paketiga ( mis oli ka ainus muu asi, mida seal üldse teha olnuks ja mida korraga mängima mahub vaid kaks last). Kohe algul sünnipäevatuppa tulles ei suutnud administraator isegi leida nuga, mis pidi olemas olema kohapeal köögis, aga ei olnud. Köök oli pime, valgust juurde ei saanudki. Kui väljendasin, et see ei nüüd küll päris see pakett, mille tellisin ja leidsin, et sellise elamuse eest täit hinda maksta ei oleks päris õiglane, muututi isiklikuks, solvavaks ja ähvardati politseiga. Sürrealistlik elamus! Ei soovita seda kohta ja ei vii ka oma raha sinna enam teist korda.
 • Pidasime siin õepoja sünnipäeva, ja pean ütlema, et muusika oli vaimustav! Suur kiitus töötajale, kes lasi žanreid nagu “džungel”, “funky disco” ja palju muud!
 • Värske ja kaasaegne vabaajakeskus. Sünnipäevade pidamiseks mittu ruumi. Uuemat sorti varustus.
 • Koht on tore. Mäng oli kaasahaarav. Peoruum suur ja avar. Suureks miinuseks on õhuhoki, mis on tasuline (1 eur/mäng), kuid see ei tööta! Litter laua peal ei liigu, puhas raha raiskamine. Lapsed olid väga pettunud. Lisaks jäi litter pidevalt kinni, muudkui tuli teenindaja juures käia, et ta mängu avaks. Samuti ei jäänud rahule teenindusega. Sünnipäevade puhul on igal pool 15 min enne võimalik koht ette valmistada, et külalised saabuma saaks hakata. Saime tuppa täpselt sellest hetkest, mis oli broneeritud, ka külalised ootasid juba koridoris. Täpseid mänguaegu ei ole, teenindaja lihtsalt tuli ja ütles, et nüüd mängima. Põhimõtteliselt on see okei, kuid raske on planeerida näiteks tordi söömise aega ja esimest mängu ootasid lapsed VÄGA kaua. Teenindaja oli kogu aeg sellise olemisega, et tal on nii raske ja ta on nii ülekoormatud. Iseenesest oli ta sõbralik, aga oskust suhelda ei olnud üldse, rääkimata korralduslikust korralagedusest.
Kommentaarid