Kuidas kasutada kinkekaarti?

inkekaart sisaldab kõike vajalikku teavet meelelahutuse kohta ja teavet kuidas registreerida, et saaksite kinkekaarti kasutada. Igal kinkekaardil on unikaalne number, mida kasutatakse, et määrata autentsust ja kinkekaardi kehtivust. Kinkekaardi number tuleb esitada teenusepakkujale määratud või kokkulepitud ajal ja viisil enne teenuse kasutamist.

Kas ma saan oma kinkekaarti vahetada?

Vaadake kinkekaardi vahetamise võimalusi

Kas ma saan oma kinkekaardi kehtivusaega pikendada?

Vaadake kinkekaardi pikendamise võimalusi

Millised kingitused kuuluvad minu kinkekomplekti valikusse?

Kingivalikute listi leiad siit https://www.kingitustesaar.ee/et/86-kinkekomplektid-meelelahutus-nii-eestis-latis-leedus-kui-ka-poolas

KUIDAS KASUTADA KingitusteSaar.ee KINKEKAARTI VÕI KINKEKOMPLEKTI?

 • Vali soovitud pakkumine
 • Seejärel vajuta "OSTA"
 • Ostukorvi leheküljel vajutage (Sisestage kood) sooduskoodi lahtrisse, sisestage reservatsiooni kood ja vajutage "OK". Järgmiseks sisestage oma nimi, e-maili aadress ja telefoni number
 • Vajutage "VORMISTAGE TELLIMUS"
 • Siseta oma kontaktinfo - eesnimi, e-maili aadress ja telefoninumber või logi sisse oma kontole. See informatsiooni ei ole välja toodud kinkekaardil.
 • Vajutage "SALVESTA JA JÄTKA"
 • Valige kinkekaardi kohaletoomise meetod - Prindin ise
 • Kui valitud teenuse väärtus on suurem kui kinkekaardi oma, valige e-panga makseviis
 • Kui lisatasu ei ole vaja, vajutage "KINNITAGE TELLIMUS".
 • Peale tellimuse kingitust saadetakse Teie kinkekaart välja 1 tööpäeva jooksul Teie e-mailile. Peale KingitusteSaar.ee kinkekaardi või Kinkekomplekti vahetust väljastatakse Teie uus kinkekaart lisatasu eest soovi korral SmartPosti, Omniva, Venipak kulleri, Eesti Posti või COPY PRO esinduse vahendusel. Kinekaardi kohaletoimetamise valiku jaoks palume kontakteeruda klienditeenindusega [email protected]
 • Saate kasutada teenust peale seda, kui olete saanud uue kinkekaardi valitud teenusest e-mailile. Uuel kinkekaardil on vajalik informatsioon reservatsiooni tegemiseks. Uus kinkekaart omab vajalikku kontaktinfot reserveeringu tegemiseks.
 • Valitud kinkekaart kehtib sama kaua kui kingivaliku kinkekaart.
 • Registreerides kinkekomplekti või KingitusteSaar.ee kinkekaardi valitud teenuse vastu 1 sendise hinnavahega, arvestataskse vahe kliendi kasuks (nt. omades 29.99 Eur väärtusega kinkekaarti on seda siiski võimalik vahetada 30 Eur väärtusega kinkekaardi vastu, ilma juurdemaseta summas 1 sent).

Mida tähendab kinkekaardi kehtivusaeg?

Kinkekaardi kehtivusaeg on 12 kuud alates ostu kuupäevast, kui pole märgitud teisiti. Kinkekaarti saab kasutada ajavahemikus, mis on välja toodud sektsioonis "Kehtivuse aeg", sõltuvalt teenusest ja selle kehtivuse hooajast.

Kas ma saan kinkekaarti tagastada?

Kasutamata Kingitustesaar.ee kinkekaarti või tšekki saab tagastada 15 (viisteist) kalendripäeva jooksul peale ostu sooritamist. Klient peab esitama avalduse raha tagastamiseks kontakteerudes [email protected], esitades tagastamise põhjuse ja unikaalse kinkekaardi reservatsiooni koodi. Kui kinkekaarti eest tasuti sularahas, on klient kohustatud esitama ostutšeki või selle koopia. Kui kinkekaart osteti pangamaksega, tagastatakse raha kliendi (ostja) kontole. Raha tagastatakse kliendile 2 (kaks) tööpäeva jooksul.

Kas Kinkekaarti saab tagastada vahetada juhul kui Kinkekaart on ostetud (kuni) 15 päeva tagasi? Kas aegunud Kinkekaarti saab kasutada?

Peale kinkekaardi tagastamist või välja vahetamist tühistatakse väljavahetatav kinkekaart automaatselt.