facebook

Telli Exitmobiili põgenemistoa haagis üritusele "18+"

Mis? Kus?

Exitmobiil.ee on muutnud põgenemistoad liikuvaks! Meid võib leida paljudest asukohtadest üle Eesti. Seal, kus on põnevust ja mängijad, kes armastavad väljakutseid, oleme ka meie.

Exitmobiili saab kutsuda oma üritusele. Olgu selleks sünnipäev, suvepäevad, pulmad või organisatsiooni “team-building” – Exitmobiiliga on närvikõdi, põnevus ja meeldejäävus garanteeritud. Olge valmis lahendama põnevaid ülesandeid ja põgenema lootusetuna näivast olukorrast. Põgenemistoaga on kaasas mängujuht, kes varustab mängijaid vajalike teadmiste ning seadmetega. Korraga saab mängida 2-4 inimest. Mänguaeg on 35 minutit.

Escape room: 18+

50 halli varjundit? Ei, hoopis reaalsus. Oled sattunud äärmusliku sadomaso fanaatiku magamistuppa. Kogu tuba ehivad sekslelud, piitsad, nahkmaskid ja latekskostüümid. Atmosfäär on hirmutav, kuid samas ka erutav. Nurgas istub "domina" isiklikult, kelle peas küpsevad plaanid Sinu lõputuks piinamiseks - domineerimiseks sõna otseses mõttes. Oled kinni seotud ja põgenemislootus on minimaalne. Kas suudad 35 minuti jooksul välja rabeleda lootusetuna näivast olukorrast või jääd orjaks kuni elupäevade lõpuni?

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 3 tunnine põgenemistoa haagise rent;
  • Mängujuhi instruktsioon;

Tähtis:

Korraga saab mängida 2-4 inimest. Kingitus ei sisalda transporti, see lepitakse kokku teenusepakkujaga. Enne veenduda, et Teie soovitatud asukohale on põgenemishaagisel ligipääs.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Asukoht kokkuleppel teenusepakkujaga. Üle Eesti.
Kestvus: 3 tundi
Täpne osalejate arv: 16-24
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Kogu Eesti
Regioon: Harju maakond, Hiiu maakond, Lääne maakond, Põlva maakond, Valga maakond, Järva maakond, Jõgeva maakond, Saare maakond, Võru maakond, Rapla maakond, Viljandi maakond, Lääne-Viru maakond, Pärnu maakond, Ida-Viru maakond, Tartu maakond, Põltsamaa
Tähtis informatsioon: none
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine
  • Vali check-in aeg

375,00 €

  • Registreeritud liikmed saavad punkte: +375

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Exitmobiil.ee
Exitmobiil.ee