facebook

Elamussõit “5 ringi” Toyota GT86-ga Pärnus

Soovid end tunda tõelise võidusõitjana ning sõita päris ringrajal? Pärnus asub tõenäoliselt Põhjamaade parim ringrada - Porsche Ring. Porsche Ringi ametlikuks rajaautoks on tõenäoliselt viimase aja parim sportauto Toyota GT86. Sõiduelamus "5 ringi" pakub sulle soojendusringi, kolm kiiret ringi ning üht jahutus ehk mahatulekuringi. Läbitav vahemaa on 16 km. 

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 5 adrenaliinirohket ringi sportauto Toyota GT86 roolis

Tähtis:

Sõit on ühele osalejale, soovi korral võib võtta kõrvalistmele kaasa kaassõitja. Sõiduhooaeg on mai-oktoober, sõit ei toimu jää ja lumega. Vihm pole takistuseks. Sõitma tulles allkirjastatakse rendileping. Ostetud kuid kasutamata või pooleli jäetud sõidu eest raha ei tagastata. *Rendihinnas ei sisaldu omavastutuse piiramine ega ajavõtuseadme rent. *Sõidu esimene ring on alati soojendusring ja viimane ring on alati jahutusring. *Broneeringu aeg on indikatiivne, kuivõrd sõitmine toimub ringrajal 30-minutiliste sessioonide kaupa eraldi autodele ja mootorratastele, millest tulenevalt võib teie broneeringuaeg nihkuda hilisemaks.

 

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Porsche RIng, Audru ringrada, Papsaare küla, 88317, Pärnu Näita asukohta kaardil
Kestvus: Kestvus pole määratud
Osalejate arv: 1
Riietus : Mugav riietus, liikumist mittesegav
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Hooaeg on 1.mai-31.oktoober
Kehtivusaeg: Kehtib ka nädalavahetustel
Riik: Eesti
Linn: Pärnu
Regioon: Pärnu maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

90,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +90

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Porsche Ring
kontakt@porschering.ee, tel + +372 58 666 636
Google 4.8 / (730)
 • 5 ringi GT86-ga. Julgen soovitada küll. Viie ringiga püsib fookus veel kindlasti rajal, saab pisut juba aimu, kus midagi parandada ja tekib tahtmine rohkem sõita.
 • Vägev ja vajalik rajatis ringrajakultuuri elus hoidmiseks. Ja tundub ka, et areneb edasi. Varsti ei paista väikselt vallilt enam 2. kurv kuna võsa ette kasvanud. Mõned puud juba nii suured, et vajaksid raieluba. Edu teie ettevõtmistes!
 • Ajamassa en ole ollut, mutta vierailen radan katsomotasanteella aina kun Pärnussa Käyn. Minusta on hienoa, että rata on aina avoinna satunnaisille katsojille enkä muista yhtään kertaa että rata olisi ollut käyttämättä. Eli aina on nähtävää. Paikka on todella siisti ja sen näkee että rataan on todella panostettu. Nyt viimeksi käydessä siellä oli grillikin, joten tuli syötyä samalla kun katselin ajoa. Todellinen moottoriurheilun mekka!
 • Žvelgiant iš žiūrovo pozicijos, tai strategiškai labai patogu ir įdomu žiūrėti lenktynės, tačiau man asmeniškai nepatiko, kad žiūrovams nebuvo vietos kur atsisėsti ir kokio nors stogelio, kad pasislėpti nuo atviros saulės ?‍♂️
 • Suurepärane ajaviitmise koht. Rehvilõhn, mootorid kärisevad ja vahel läheb mõnel ka pisut lappesse. Väikeste lastega pisut tülikas, kuna tribüün on ohtlik ja vajavad pidevat järelvalvet. Aga muidu igati timm koht, kus chillida :) Soovitan!
Kommentaarid