facebook

Lõõgastav klassikaline massaaž Tallinn

Sinine Salong & Spa on kvaliteetseid iluteenuseid pakkuv salong Tallinna südames. Lisaks pakume oma klientidele ka suurepärast valikut kehahoolduseid, vannihoolduseid ning erinevaid iluteenuseid. 

Klassikaline massaaž  ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. 

Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga.

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 50-minutiline lõõgastav klassikaline Rootsi massaaž
Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Sinine Salong & SPA, Narva Mnt 1, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 50 min
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Terve keha
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

50,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +50

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Sinine Salong & Spa
+372 670 5002 booking@sinine.ee
Google 4.1 / (310)
 • Great customer service and beautiful salon. Was looking for a new hairdresser in Tallinna and definitely found my new spot. Highly recommend hairdresser Ragne.
 • We had facial treatment and deep tissue massage with my friends. I really enjoyed the facial session, the Cosmotologist is very gentle and nice. But the massage session really bummerd me out. To start with, the room is a bit too cold, and the masseur has very rough hands, it felt like sand paper on my skin. What makes matter worse, she had flu or something, sneasing, and coughing while giving massage. Honestly I didn't relax at all during the whole hour. I was worrying she would give me her flu and at the same time feels like someone is sanding my skin???
 • Intialainen päähieronta ei sisällä pään hieromista käytännössä lainkaan; tämä ja kuumakivihieronta lähinnä öljyllä hivelyä, ei hierontaa.
 • Mieshieroja yllättäen vastassa. Olisin toivonut naishierojaa. En ymmärtänyt kuitenkaan kertoa toivettani varatessa joten menee varmaan omaan piikkiin. En kuitenkaan pystynyt rentoutumaan, kuten normaalisti, joten lopputulos oli ihan sama, olisinko käynyt hierojalla vai en. Miehellä ei olleet erityisen mahtavat hierontataidot. Suolaiset hinnat taitoon nähden. Sen sijaan kulmien laitto ok. Tosin senkin hinta aika kova. Taidan käydä jatkossa Suomessa hoidoissa. Vielä pari vuotta sitten hoidot oli hyviä ja suosittelin paikkaa kaikille tuttaville. Tämän kokemuksen perusteella en taida enää.
 • Jäin väha väga rahule. Käisime nii massaazis kui pediküüris. Saime kahekesi koos ajad ja kõrvuti ruumid, pediküüris saime mõnusalt suhelda. Massaaz aga üllatas mind eriti. Läksin madalate ootustega, sest olen massaaži osas väga kriitiline. Aga kindlasti sain super massaaži Leonhardi poolt.
Kommentaarid