facebook

Õllekoolitus SIP veini- ja õllepoes

Jah, see ongi see supervalikuga SIP veini- ja õllepood häid maitseid armastavale joogigurmaanile! Üle 1000 käsitööõlle, -siidri ja alkovaba joogi ning üle 500 hästivalitud veini räägivad ilmselt juba enda eest. Kohapeal korraldame eraldi koolitusruumis harivaid joogikoolitusi ja -degustatsioone. Põnevate koolitusteemade hulgas on veinid, õlled, pimedegustatsioonid, juustukoolitused, nooblid joogid jpm.

Õllekoolitus on meelelahutuslik õhtu heas seltskonnas koos põnevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega õllemaailmast. Näiteks baaskoolitusel räägime õllede ajaloost, õllesortidest ja erinevatest toorainetest, õllede serveerimisest ning loomulikult ka sellest, mis vahe on käsitööõllel ja suurtootja poolt valmistatud õllel. Muudel teemaõhtutel vaatleme ja maitseme kodumaiseid õllesid väiketootjatelt, Belgia kloostriõllesid, hooajalisi õllevalikuid jms.

Degusteerime sommeljee teemakohaste näpunäidete saatel minimaalselt 8 erinevat põnevat ja iseloomuga õlut. Registreerumiseks saab valida kodulehel www.SIP.ee mistahes koolituse või degustatsiooni seeriast "Õllekoolitused".

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • Meelelahutuslik ja hariv õllekoolitus SIP veini- ja õllepoes Tallinnas.

Tähtis:

Vanusepiirang: 18 eluaastat! Koolitused toimuvad valitud kuupäeval avalike grupikoolitustena kuni 25 inimest mahutavas hubases koolitusruumis otse SIP kaupluse kõrval. Kohtade broneerimiseks on vajalik registreerumine vabade kohtadega koolitusele aadressil: www.SIP.ee Privaatseid joogikoolitusi saab tellida teenusepakkujalt eraldi päringuga.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: SIP SHOP OÜ, SIP Tallinn – Telliskivi 62, 10412 Tallinn (DEPOO, Loomelinnaku kõrval)
Kestvus: 90 minutit
Osalejate arv: 1-2 (hind erineb, valida ülevalt "Inimeste arv")
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine
 • Vali inimeste arv

18,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +18

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
SIP veini- ja õllepood
www.SIP.ee
Google 4.7 / (396)
 • Teie juustukoolitusest jäi sisse nii positiivne emotsioon, et tahtsin kohe kiita! Keskkond, kus koolitus toimus oli väga hubane ja täpselt paraja suurusega ning koolitaja oli super. Tore oli näha inimest rääkimas millestki, mida ta ise armastab ning mille vastu suur huvi ja kirg on. Kiitmast ei saa jätta ka toredat ja positiivsusest õhkavat naisterahvast, kes kõik hea ja parema meie laudadesse kohale toimetas ning lisaks veel kassas oli! Ja otse loomulikult ei saa ma jätta mainimata imelisi juuste ja veini! Nii mõnigi asi sai koolitusest kõrva taha pandud ning saab ka kodus järgi proovitud!
 • Kui on soov osta head käsitöö õlut siis on see pood just see kuhu peab minema. Samal ajal ka hea koht kui endal teadmisest puudu jääb siia saab osaleda mõnel nende poolt korraldatud koolitusel. Saab päris targaks ?
 • Aasta halvima teeninduskogemuse auhinna võib vabalt siia ära anda. Juba sisse astudes saad aru, et keegi ei oota sind siia. Põhimõtteliselt teenindaja passib leti taga ja istub netis ning jumal hoidku selle eest, et julged ka midagi küsida, siis… kui pilk saaks tappa, oleks jama. Ostu tegemine on ka tõsine patt, et julgen teenindajat segada tema laisklemises. Ühesõnaga halb tuju on kindel, kui siia poodi sisse astud. Külastasin 24.07.2023. Mõtlesin pikalt, kas kirjutada või ei, aga no nii üllatavalt ebameeldiv teenindus kohas, kus ootaks ikkagi paremat, kui Maximas, siis tundub oluline inimesi hoiatada. Eriti lugedes siin teisi vanemaid arvustusi, kus kurdetakse halva teeninduse üle. Kuigi omanik lubab parandust, siis seda ei ole endiselt. Arabella kirjutas kaks aastat tagasi, et “klient on täiesti teisejärguline, teenindus külm ja ükskõikne”. Nõustun 100% sellega ja kinnitan, et paari aastaga pole midagi muutunud.
 • Wide selection to choose from. Varies from country to country and between beers and wines If you have the time come and visit
 • Great selection of beers, ciders, wines and other liqours. I was especially suprised with the selection of craft beers. Even someone picky as me found a lot of good options. The shop fits to the location well since it is surronded by young people, art buildings and great food.
Kommentaarid