facebook

Õllespa Tervisekeskuses Harmoonikum Tallinn

Top

Kinkekaardi tasuta kohaletoimetamine!

Kas oled tervisehuviline või otsid kingitust kellegile kes sooviks panustada end heaolule ja tervisele? Tervisekeskus Harmoonikum pakub erinevaid protseduure mis aitavat kaasa tervisele. Teenused sobivad nii naisele kui ka meestele.

Harmoonikumi õllespaa pakub suurepärased tingimused täiuslikuks ja tervislikuks lõõgastuseks. Siin saab nautida hygget – head enesetunnet siin ja praegu, lõõgastunud teadvusseisundit, mis toetab tervist ja mõtlemisvõimet. Jagades õllespaa elamust lähedaste ja sõpradega kirgastuvad suhted ja elu on ilus! Õllespaa 18+ Teie käsutuses on privaatne spaaruum 1.5 tunniks, milles on:

Õllevann - Just teie jaoks täidetud õllevannides on lisaks allikaveele pärmi, linnasejahu ja elusat õlu, mis toidavad ja noorendavad nahka. Vannide tervislik toime on teada – väheneb pinge veresoontele ja liigestele, normaliseeruvad vererõhk ja südametegevus, kaob stress.Leilisaun - Saun on meil ehe, köetud puudega, mis lisavad ümbrusse tervistavaid negatiivseid ioone. Saunalaval saab ennast ökosegudega koorida ja nautida stressi maandavat humalaleili. Elus Raasiku õlu: Märtzen või Pilsner - Joogiõlut saab endale kannu lasta vannist lahkumata nii palju, kui kohapeal juua on soov. Teadmiseks: naiste soovitatav päevakogus on kuni 0,5 l, meeste kuni 1.5 l. Kuid veel tervislikum on õlu sootuks joomata jätta. Need otsused jätame oma tarkadel klientidel endil vastu võtta.

Suupistevalik - Meie tervislik toit on tuntud, ka suupisted on parim valik tervislikust ja maistvast: sinepi-pekileivad, juustuleivad, küüslauguleivad ja köögiviljapulgad erinevate kastmetega. Ürditee - Harmoonikumi ürditeed “Harmoonia” pakume nii spaaruumis kui peale väljumist kaminaruumis. Kehaõli “Igavese nooruse eliksiir” - Selle aromaatse luksusliku kanepiõliseguga saate peale veeprotseduure oma keha võida, et noorus ei närbuks. MESI ja MEEÕLU - Mesi sisladab kõiki eluks vajalikke aineid, segame seda soovi korral teie vannivette, meie ürditeesse saate seda lisada alati. Soovi korral pakume teile vannijoogiks ka MEEÕLUT.

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 1.5 tundi õllespad;
 • Õllevann, soovi korral lisatud meega;
 • Leilisaun humalaleiliga;
 • Joogiks elus Raasiku õlu või meeõlu;
 • Tervislik suupistevalik;
 • Ürditee;
 • Luksuslik kanepi kehaõli;

Tähtis:

Kinkekaart kehtib 6 kuud alates ostuhetkest! Teenusele on vajalik eelnevalt aeg broneerida, teenuse ajad: T-P 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00. Lisaks on meie poolt kasutada saunalinad, meigieemaldaja, vererõhumõõtja ja föön.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Tervisekeskus Harmoonikum, Pargi tee 8, Viimsi, Harjumaa Näita asukohta kaardil
Kestvus: 90 minutit
Osalejate arv: 1-4 (hind erineb, valida ülevalt "Inimeste arv")
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 6 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Terve keha
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine
 • Vali inimeste arv

135,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +135

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 6 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Tervisekeskus Harmoonikum
info@harmoonikum.ee
Tervisekeskus Harmoonikum Google 4.6 / (50)
Kommentaarid