facebook

FILTRID

 • Elamuse tüüp
 • Majutus ja puhkus (5)
 • Hind
 • alates 50 € kuni 100 € (2)
 • alates 100 € kuni 200 € (4)
 • alates 200 € kuni 400 € (5)
 • Osalejate arv
 • 1 (1)
 • 2 (4)
 • Liik
 • Premium (3)
 • Teenusepakkuja
 • Vytautas Mineral SPA (5)
 • Riik
 • Leedu (5)
 • Näita filtreid
 • Linn Leedu
 • Birštonas (5)

Vytautas Mineral SPA

"Vytautas Mineral SPA" on Birštonis asuv eksklusiivne teenusepakkuja. See teeninduskeskus pakub majutusteenust, ulatuslikku heaoluprogrammi, pöörates erilist tähelepanu klientide vajadustele.

"Vytautas Mineral SPA" pakub majutust koos spaaga, mis pakub spaaprotseduuride, basseinide ja saunaaladega seotud luksust ja mugavust. Siin saavad kliendid erinevate veeprotseduuridega puhata, lõõgastuda ja noorendada.

"Vytautas Mineral SPA" pakub ka lõõgastus- ja heaoluprogramme, mis on kohandatud erinevatele vajadustele. Need programmid võivad sisaldada erinevaid tegevusi: jõusaal, rühmatreeningud, piiramatu juurdepääs basseinidele ja saunadele, konsultatsioon arsti/isikliku tervishoiu spetsialistiga, mineraalvesi, mis aitab klientidel saavutada heaolu ja harmoonia tasakaalu.

Vytautas Mineral SPA on pälvinud Euroopa innovaatiliseima spaakeskuse tiitlid, mis näitab nende pühendumust pakkuda kõrgeimal tasemel teenuseid. Erakordne kliendikesksus, kvaliteetsed teenused ja täiustatud heaolulahendused teevad sellest teeninduskeskusest erakordse valiku luksuse ja heaolu otsijatele.

Näita rohkem
Vytautas Mineral SPA
Vytautas Mineral SPA Google 4 / (774)

Tunned end väsinuna, aga ehk soovid tervist parandada, kaotatud kehalist ja hingejõudu tagasi saada ning mõnusalt aega veeta? Mõnusaks, tervist parandavaks ja kvaliteetseks hingetõmbeks – "Vytautas Mineral SPA". Spaa lõõgastumiseks koha valimisel ei saa olla mingeid kompromisse. Peamine ja kõige tähtsam oled sina, seega kõik – alates asukohast, ruumi interjöörist, toidust, restoranidest, spaateenustest kuni teeninduseni – peab olema täiuslik. See on koht, kus saate täielikult igapäevaelust eemale, seega on oluline, et te ei peaks millegi pärast muretsema - te lihtsalt jõuate kohale ja teid ümbritseb rahulik, lõõgastav õhkkond, kus kõige eest hoolitsetakse. teie ja läbimõeldud ning korraldatud nii, et ülejäänud oleks kvaliteetne ja unustamatu. Professionaalne ja pühendunud personal, kõrge teeninduskvaliteet ja positiivne tagasiside Vytautas Mineral SPA-d ümbritsevatelt endistelt külalistelt – hea kogemuse ja suurepärase lõõgastuse retsept!

Just selline on tervise- ja puhkekompleks "Vytautas Mineral SPA" Birštonases , mis on pälvinud Euroopa innovaatiliseima spaakeskuse ja Balti riikide professionaalseima spaakeskuse tiitlid. Ja need tiitlid teeniti põhjusega! Vaid paar aastat tagasi uksed avanud "Vytautas Mineral SPA" võlus külastajaid oma kaasaegse stiilse interjööri, avarate ruumide, erinevate protseduuride ning abivalmi ja professionaalse personaliga, kes pühendab kogu oma aja, energia ja vaeva, et iga külastaja "Vytautas Mineral SPA" tunneb end rahulolevana ja tahaks ikka ja jälle tagasi. Aga kõigest algusest ja veidi täpsemalt. Ärge lõpetage lugemist ja me vastame teile praegu tekkivale küsimusele - miks peaksite valima puhkuse "Vytautas Mineral SPA" Birštonases?

Tore koht

Tervise- ja puhkekompleks asub Birštonase kuurordis , mida on pikka aega tuntud tervendava vee linnana. Siin vulisevad allikad sisaldavad enam kui 70 erinevat meie kehale ülimalt kasulikku mineraali, mistõttu kasutatakse seda vett Vytautas Mineral SPA kõikides protseduurides. Näiteks terviseteraapia käigus kasutatav Sofia mineraalvesi mõjub positiivselt Sinu kehale ja kogu organismile. Birštonas eristub ka oma äärmiselt värske õhu, rahuliku, hästi korraldatud keskkonna ja kultiveeritud kultuurielu poolest, mis avaldab muljet neile, kellele meeldib mitte ainult spaa meelelahutus, vaid ka rikkalik vaba aeg. No ja lõpuks, kohe "Vytautas Mineral SPA" kõrval laiub muljetavaldav Nemunase rannik, nii et teid ümbritseb loodus ja imelised vaated.

Vytautas Mineral SPA protseduurid Birštonis

Kõrgetasemelised protseduurid

"Vytautas Mineral SPA"-s on avar basseinide ja saunade kompleks, mis on varustatud uusima tehnikaga, nii et saate siin täielikult lõõgastuda ja nautida veeprotseduuride naudinguid. Just neil põhjustel on kinkekaart Birštonis asuva "Vytautas Mineral SPA" ujula- ja saunaala külastuseks üks populaarsemaid valikuid lühikese, kuid kvaliteetse puhkuse otsijate seas. Hotelli spaakeskus pakub erinevaid spaahooldusi, sealhulgas massaaže, muda- ja vanniteraapiaid, võõrutus- või noorendamisrituaale ning palju muid teenuseid, mis aitavad taastada jõudu ning hoolitseda keha ja hinge harmoonia eest. Kui oled huvitatud heaolurekreatsioonist, siis siin pakutakse sulle professionaalseid konsultatsioone ja mineraalveeprotseduure, ravimassaaže, individuaalset liikumist või intensiivfüsioteraapiat ning muid ravi- ja taastusravi meetodeid, mis aitavad jõudu taastada ja parimaid tulemusi saavutada. Tervise- ja puhkekompleksi väikestel külalistel on samuti võimalus lõõgastuda. Lastele tehakse ka erinevaid ravimassaaže ning peale seda kostitatakse kompleksi väikseid külalisi erinevate ja lõõgastavate vannidega ning füsioterapeudi professionaalse konsultatsiooniga, nii et igav neil kindlasti ei hakka!

Loodusest inspireeritud interjöör

"Vytautas Mineral SPA" toad on sisustatud modernses klassikas ja Skandinaavia stiilis ning igas neist on eksklusiivne, individuaalne disain, milles domineerivad looduslikud motiivid ning rahustavad, lõõgastavad värvid ja harmoonia. Siin saate valida väga erinevate valikute vahel – standardsest kaheinimesetoast kuni luksusliku sviidini, nii et igaüks leiab siit oma valiku! Kõik see võimaldab teil mugavalt ja stiilselt lõõgastuda. Hotell sobib nii lühiajaliseks, üheks ööks peatumiseks, kui ka suurepäraselt veedetud aja veetmiseks. Üks populaarsemaid üheöö komplekse paarile on romantiline ööbimine kahele Birštonis "Vytautas Mineral SPAs".

Eksklusiivne restoran

Tervise- ja puhkekompleksis tegutsevas restoranis töötavad professionaalsed kokad ning Vytautas Mineral SPA toidukultuuri sisuks on värsketest toodetest valmistatud tervislikud toidud, millest paljud on valmistatud mineraalvees. Siin domineerib hooajaline köök, mis on kombineeritud parimate Euroopa roogadega, nii et saate nautida lisaks suurepärasele maitsele ka tasakaalustatud ja kehale kasulikku toitumist. Restorani menüü on täis salateid, aurutatud toite, palju valikuid, mis sobivad iga külalise maitsele. Oma maitse leiavad siit ka taimetoitlased, kõigesööjad või heaolu- ja puhkekompleksi külalised, kes ei talu teatud toite. Soovime teile maitsvaid ja meeldejäävaid gastronoomilisi elamusi tervise- ja puhkekeskuses "Vytautas Mineral SPA" Birštonas.