facebook

Eesti looduskosmeetika ilusalong Siluett

Tallinnas asuv salong Siluett on Eestis ainus, mis pakub iluteenuseid vaid kodumaist looduskosmeetikat kasutades. Siluett toob Teieni puhta ja tervisliku kosmeetika parimad brändid – Joik, D'Difference, Lumi, Nurme, Turbliss ja mitmed teised.

Salongi teenuste hulgast leiate näiteks luksusliku Tublissi näohoolitsuse 24k kullaga, mis elustab ja värskendab väsinud nahka, silub kortse, aitab helendada pigmendilaike ning ravib probleemset nahka. Koostöös looduskosmeetikabrändiga JOIK on välja töötatud lõõgastav näohooldus massaažiga. Tulemuseks on värske jume ning siidpehme nahk!

Lisaks näohooldustele pakub salong ka käte- ja jalahoolitsusi. Looduskosmeetikakaubamärgi LUMI toodetega läbiviidav kanepimaniküür ja -pediküür pakub eriti mõnusat lõõgastust ning tulemuseks on kaunid ja imeliselt pehmed käed ja jalad.

Tõeliselt värskendava ja turgutava elamuse pakub aga Sõsar detox-ja heaoluhooldus, kus on ühendatud salenemis- ja lõõgastusfunktsioon. Protseduuri käigus masseeritakse ja kooritakse keha meresoolaga ning sellele järgneb Proellixe salenemistreening ning Sõsar mudamähis alakehale. Muda aktiviseerib nahaalust vereringet ning viib kehast välja jääkaineid. Tulemuseks on värske, puhanud ja kerge enesetunne.

Võtke aeg maha ning nautige Eestimaiseid iluelamusi salongis Siluett!