facebook

Perega WOW Elamuskeskusesse!

-10%
SOODUS!

WOW Elamuskeskus on suurim omataoline Saaremaal. Elamuskeskuses on avastamist nii pere kõige pisematele kui ka vanematele. Elamuskeskuses ootab avastamist viis erinevat ala.  Aktiivalas saab lõputult joosta, hüpata ja turnida. Energiaalas saab tutvuda erinevate energiatootmisviisidega. Virtuaalreaalsus alas saab panna end proovile Ott Tänakuna! Lasteala on mõnus puhkus vanematele, sest asub otse kohviku kõrval. Veealas saab minna seebimulli sisse ja proovida erinevaid teooriaid päriselt järele! WOW Elamuskeskuses on tervel perel põnev. UUDIS! Bassein – suures, ligi 50ruutmeetrises basseinis on tammid, lüüsid, veejoad, pallid, veeratas ja Archimedese kruvi. Kogu veeala võimaldab lastel ise mängida ja õppida tundma vett kui loodusnähtust (vesi looduses, veetransport, veefüüsika). Tulge meile külla!

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • WOW Elamuskeskuse perepilet

Tähtis:

Perepilet sisaldab kahte täiskasvanut ja pere kõiki alaealisi lapsi

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: WOW Elamuskeskus Merikotka 1, Kuressaare
Kestvus: Kestvus pole määratud
Osalejate arv: 1-5
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Kuressaare
Regioon: Saare maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

26,00 €

-10 %

29,00 € *Tavaline hind ostes teenusepakkujalt

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +26

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
WOW Elamuskeskus
+372 5553 2995 elamus@wowkeskus.ee
Google 4.1 / (234)
 • Kids loved it. Few hours was enough. Its like "AHA" in Tartu, but bit smaller.
 • Väga räpane koht, uskumatu et laste jaoks mõeldud kohas ei koristata üldse, kõik on nii rasvane ja kollane, tualetis oli puhtam kui mängusaalis, toit kohvikus väga halba maitsega ja kallis, paljud asjad ei tööta vist juba päris kaua… Lapsed tahaksid tulla veel kuid mina neid sinna enam kindlasti ei vii.
 • Muidu kena keskus, aga enamus atraktsioonid on rikkus ja hooldamata. Kunagi käisin siis meeldis, aga praegu ei saa soovitada. Kahju, potentsiaali oleks. ?
 • Ir forši, ir ko darīt bērniem, gan pieaugušajiem ar. Ap 3h vajag vismaz ieplānot (pa stundu ar var visu izmēģināt). Ģimenes biļete 29€.
 • Ģimenei ar bērniem piemērota izklaides vieta. Dažas atrakcijas bija unikāls, kuras nevienā citā šāda veida centros neesmu redzējis? kafejnīcā ēdiens bija par saprātīgām cenām un diezgan garšīgi. Vienīgi dažas atrakcijas nedarbojās un suvenīri varēja būt ar lielāku izdomu ?
Kommentaarid