facebook

Ratastel kadakasauna rent ööpäevaks

Kinkekaardi tasuta kohaletoimetamine!

Saunatrip rendib haagisel leilisaunu ja kümblustünne üle kogu Eesti, sõltumata aastaajast või nädalapäevast. Saunatrip sõidutab sauna kõikjale, kuhu vaja- jõe kaldale, parki, randa või koduhoovi. See on ideaalne võimalus sündmuste ja tähtpäevade meeleolukamaks muutmiseks või lihtsalt koduhoovis ühe mõnusa saunaõhtu korraldamiseks. Valikus on erakordsed saunaelamused aromaatses kadakasaunas, hubases käbisaunas või soojas kümblustünnis. 

Vahel tunneme, et kiire elutempo, pingeline töögraafik, pikad tööpäevad või keerulised koolitööd tekitavad stressi. Stress jällegi ei mõju tervisele hästi. Kas teadsid, et üks parimatest stressimaandajatest on üks korralik saunaskäik? Saunatrip pakub haagissauna renti üle kogu Eesti. Kui rendid sauna, ei koge Sa tavalist saunaelamust, vaid mõnusat ja lõõgastavat värskendust eriliselt hubases kadakasaunas. Leiliruumi mahub mugavalt korraga 4 inimest. Saunas on muusikakeskus (FM-raadio, USB, AUX).

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • korraga 4 inimest mahutava sauna haagise rent ööpäevaks

Tähtis:

Tulge saunale ise järgi või lisateenusena transport 0.6€/km Pärnu kesklinnast.  Osalejate arvule piirangut ei ole. Korraga mahub mugavalt  sauna 4 inimest. Pakkumine kehtib aastaringselt kõikidel nädalapäevadel. Sauna rentimise aeg tuleb teenusepakkujaga kokku leppida. 

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikkusest.
Pakkumise info
Asukoht: Saunatrip, Kõikjal Eestis
Kestvus: 1 päev
Osalejate arv: 1-4
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Kehtivusaeg: Kehtib ka nädalavahetustel
Majutuse hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Kogu Eesti
Regioon: Harju maakond, Hiiu maakond, Lääne maakond, Põlva maakond, Valga maakond, Järva maakond, Jõgeva maakond, Saare maakond, Võru maakond, Rapla maakond, Viljandi maakond, Lääne-Viru maakond, Pärnu maakond, Ida-Viru maakond, Tartu maakond, Põltsamaa
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

130,00 €

  • Registreeritud liikmed saavad punkte: +130

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Saunatrip OÜ
info@saunatrip.ee +372 5825 4272
Saunatrip OÜ Google 5 / (1)
Kommentaarid