facebook

Kaenlaaluste epilatsioon ELOS/FOTO Tallinnas

Kaenlaaluste epilatsioon lasermeetodil kõrgsageduslike valgusimpulssidega igaveseks. IPL+RF epilatsioon on karvaeemaldamise moodus mille käigus kasutatakse kõrgsageduslikke valgusimpulsse. Meetod põhineb kavasüdamikus ja -foliikulis asuva melaniini võimes valguslaineid neelata. Kuumalaine mõjul hüübib kapillaarides veri, mis toidab karvasibulaid. Selle tulemusena karv langeb välja kuna karvafoliikul jääb toitainetest ilma ning hävib.

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 15-minutiline kaenlaaluste epilatsioon

Tähtis:

Teenusele on vaja eelnevalt aeg broneerida.

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Lux-Medicus Ilukliinik, Pikk tn 9, Tallinn 10123 Näita asukohta kaardil
Kestvus: 15 min.
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Käed
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

48,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +48

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Ilukliinik Lux Medicus
info.luxmedicus@gmail.com; +372 6797797
Google 3.6 / (71)
 • Personal on väga meeldiv, nad pakuvad teed ja maiustusi, see on tõesti tore. Tulin küsimusega akne kohta. Kahe kuuga sai mu nägu pauguga puhtaks tehtud, lööbeid oli palju vähem ja vähemalt oli mõnus end peeglist vaadata. Ma soovitan!
 • Botoxi kogusega valetatakse, tulemus ei ole algusest peale hea ega püsi rohkem kui 1 kuu! Kordus-visiidil juurde ei süstita, kuigi osa lubatud kogusest jäi süstimata. Korralik SCAM!
 • Suur aitäh Lux Medicus, et tegite meid ilusaks, terveks ja mis kõige tähtsam - õnnelikuks!!! Tahaksin öelda suured tänud dr. Julia Koltsova on hämmastav oma käsitöömeister, sõbralik ja hooliv kuldsete kätega tüdruk! Olen võidelnud naha ebatäiuslikkuse, akne, aknejärgsete… üle 5 aasta. Proovisin hunnikut kliinikuid, spetsialiseeritud arstide ravi ja kallist kosmeetikat, kuid miski ei aidanud, eriti kui mul oli viimati 2. astme nahapõletus dermatoloogi ebaõige ravi tõttu... Ja pärast 2-3 otsustasin proovida midagi uut ja lõpuks saada oma unistuste nahk. Ja tänu “Akne” ravikuurile, kus tehti laserravi... Sain esimesed tulemused üle 5 aasta!!!! See on imeline!!! Neil on ka hämmastavad nahahooldustoodete sarjad, mis aitavad teil oma unistuste nahale märgatavalt lähemale jõuda!!! Ja ka väga sõbralikud ja viisakad töötajad, kes teevad kõik selleks, et lahkuksite sealt suurepärase tujuga. Aitäh veelkord sellele imelisele “Ilumajale”✨
 • Mulle meeldib siia tulla!!! Töötajad on ülisõbralikud ja kohtumistele tulles tunnen end väga lõdvestunult. Mulle meeldib käia näohooldustes ja tulla hooldustele. Hinnad väga mõistlikud :)
 • Ebaprofessionaalne teenindus
Kommentaarid