facebook

Lümfimassaaž "Massaažikojas" Tallinn

Meeleolukas massaazikoda on avatud kõigile massaazihuvilistele. Järvevaatega salongis ootavad teid kolm massaažituba, soome-, infrapuna ja aurusaun ning privaatsed pesemis- ja riietusruumid. Salongi akendest avaneb romantiline vaade õõtsuvale pilliroole ja järvel usinasti treenivatele süstasõitjatele.

Lümfimassaaž mõjutab nahka ja nahaaluseid kudesid. Eesmärgiks on stimuleerida lümfivedeliku voolu ning seekaudu viia välja kehast jääkaineid. Massaaž on kerge ning mõjutatakse lümfisõlmi ja pinges piirkondi. Mõjub hästi vereringe- ja ainevahetushaiguste ning tursete ja veenilaiendite puhul. Aitab võidelda akne ja migreeni vastu. Seda massaažiliiki kasutatakse ka operatsiooni- ning traumajärgselt ning see mõjub rahustavalt närvisüsteemile. Massaaživõtted on sarnased klassikalisele massaažile, aga need on õrnemad, sest kindlasti ei tohi lümfimassaaž olla valus. Massaaži teostatakse laua peal ilma riieteta ning kasutakse pehmet puudrit.

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 60 lõõgastavat minutit lümfimassaaži "Massaažikoda" massaažistuudios
Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Massaažikoda, Paldiski mnt. 227, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 1 h
Osalejate arv: 1
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Hoolduse tüüp: Selg
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

42,00 €

 • Registreeritud liikmed saavad punkte: +42

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 kuud
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Massaažikoda
+372 56487168
Google 4.5 / (47)
 • Ei saanud mingit kinnitust massaazi kohta ega meeldetuletust. Magasin aja maha, uut ei saanud.
 • Вместо 30-минутного Индийского массажа головы был сделан 20-минутный. Область лица не массировалась вообще. Сам салон уютный и опрятный.
 • this place, I highly recommend!!!! Due to backpacking travel my back was so much in pain I couldn't even sleep..After one hour massage I feel alive again. the massage was professional, the person was friendly, price is great, excellent!
 • Has been there one time for Honey massage. The massage was great, music and environment were great. However, I went there early for the 3 euro discount as the website says. When I paid I've been told there's no discount. 3 euro is nothing, but it wasn't pleasent to hear that after read what's on the website. ://
 • Sain väga professionaalne massaz..olen väga rahul ..tunnen enda nägu uus inimene:) see on täpselt see mis meie kõik tarvitseme! Kersti you are the best!
Kommentaarid