facebook

Lohesurfi täiskoolitus Surftown surfikoolilt Tallinn

SurfTown surfikool pakub surfikoolitusi nii algajatele kui edasijõudnutele nii vees kui lume peal. Surftown on ainus rahvusvaheliselt tunnustatud IKO lohesurfi kool ning kõik koolitajad omavad rahvusvahelist instruktori litsentsi. 

Lohesurf on aina enam populaarsust koguv spordiala, millega saab väga edukalt tegeleda ka Eestis. Surftowni Surfikool asub Stroomi rannas, kus enamasti ka oma koolitusi läbi viime. Kui tuule suund ei ole Stroomi rannale sobilik viime koolitusi läbi Tallinna lähedal randades. Meie kool on ainuke Eestis, kellel on rahvusvaheline IKO litsents, mis tähendab, et võid olla kindel, et saad meilt kvaliteetse koolituse. Meie tiimi kuuluvad Eesti parimad ning kogenumad koolitajad.

Lohesurfi täiskoolitus koosneb kolmest osast milleks on:
1) Basic 1 - selle käigus õpitakse selgeks vajaminev teooria, lohe kokkupanek, väikese õppelohe lennutamine, turvasüsteemid, suure täispumbatava lohe lennutamine, sellega kõndimine, üles- ning allalaskmine, käemärgid ning kokkupakkimine.
2) Basic 2 – mille käigus õpitakse ära bodydragid, mis on oluline tehnika laua kätte saamiseks, kui oled selle merel kaotanud. Õpime ära allatuult bodydragi, paremale ja vasakule bodydragi ning ülestuult bodydragi. Peale seda viime läbi self rescue ehk enesepäästmise sügavas vees.
3) Basic 3- ehk nüüd hakkame lauaga harjutama, kõigepealt laua jalgapanekut ning veestardi teooriat, seejärel harjutame veestarti, sõitmist, kiiruse hoidmist, pidurdamist, kantimist ning teeme selgeks reeglid merel.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • Kogenud instruktori teenust, koolitusvarustust ja sportlikke ning lustlikke tunde looduses.;
Pakkumise info
Asukoht: Surftown, Stroomi rand, Tallinn
Kestvus: 2-3 päeva
Osalejate arv: 1
Riietus : Kokkulepitav registratsiooni ajal
Kehtivusaeg: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Soe aastaaeg
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii

330,00 €

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Surftown
[email protected], +372 56691870
Kommentaarid