facebook

Joogakooli 1. Taseme kursuse tund Tallinn

Kasutage sünnipäeva soodustust -20% KÕIGELT. Koodiga: KINK7

Isvara Joogakool on ainuke joogakool Eestis, kus saab omandada põhjaliku joogahariduse rahvusvahelise Agama Yoga programmi alusel. Programm on selgelt ja efektiivselt struktureeritud ning baseerub India ja Tiibeti tantrajooga traditsioonidel. Rahvusvahelist Agama Yoga kooli, mille haru Isvara Joogakool on, tuntakse kui tõeliselt vaimset ülikooli. Selle eesmärk on tuua autentse ja algupärase jooga õpetused tänapäeva maailma konteksti. Iga tasemega liigutakse järjest sügavamale joogasaladustesse. Isvara Joogakooli õpetused on võrreldavad ülikoolitasandil haridusega. Õppekava on jagatud erinevateks tasemeteks, kus käsitletakse kõiki jooga aspekte, enesetervendamise meetodeid ja vaimset eluviisi.

1. taseme kursusega võib igaüks liituda! Soovitame Sul liituda kursuse alguses, kuid selle kursusega võid liituda igal ajal. 1. taseme kursus kestab pool aastat. Tunnid kestavad 2h 45 min, sisaldavad kahte teooria loengut, vastavaid kirjalikke materjale ning joogapraktikat. 1. taseme läbimisel 80% ulatuses on võimalus liituda järgmise kursusega. Isvara Joogakoolis saad omandada kuni 8 joogakursususe taset. Isvara Joogakoolis on kohapeal olemas joogamatid, pleedid, padjad, riiete vahetamise võimalus ning joogivesi. Kursust läbi viivad Isvara Joogakooli õpetajad on õppinud rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli peakorteris Tais, on läbinud selle kooli intensiivse 500-tunnise õpetajate koolituse ning omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF.

Selle pakkumisega ootab Teid:
  • 2 tundi ja 45 minutit kestev 1. taseme joogatund Isvara Joogakoolis

Tähtis:

Igasse tundi on vajalik ette registreermine ning kui Sul võimalust tulla ei ole siis registreeringu tühistamine: http://isvarajoogakool.ee/tunniplaan/

Pilt teenusest on illustreeriv ning võib erineda tegelikusest.
Pakkumise info
Asukoht: Isvara Joogakool, Parda 10/12, Tallinn Näita asukohta kaardil
Kestvus: 2 tundi 45 minutit
Osalejate arv: 1
Kinkekaardi kehtivus: Kinkekaart kehtib 12 kuud
Hooaeg: Aastaringselt
Riik: Eesti
Linn: Tallinn
Regioon: Harju maakond
Vajalik eelbroneering: Kontaktinfo on näidatud kinkekaardil
Tasuta tarne ja pakendamine
Vahetuse ja tagasimakse garantii
Turvaline ostlemine

30,00 €

  • Registreeritud liikmed saavad punkte: +30

Lisa eelised:

  • Kingitus kehtib 12 kuud
  • Tasuta kohaletoimetamine!
  • 365-päevane vahetusgarantii!
  • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Isvara Joogakool MTÜ
+372 57 888 753 info@isvarajoogakool.ee
Isvara Joogakool MTÜ Google 5 / (10)
Kommentaarid