facebook

Eldan Antistress protseduur ilusalongis Estee Tallinn

TASUTA pakendamine ja kohaletoimetamine

Pakkumise kirjeldus

Estee salon pakub Teile laial valikul erinevaid protseduure esteetilise kosmetoloogia valdkonnast. Me teame, et olla ilus ja terve ei pea kasutama kirurgilist sekkumist. Tänu uuele tehnoloogiale ja kogemustega spetsialistidele, pakume teile maailma tasemel teenuseid ja kõrgklassi teenindust.

Elu kestel meie nahk kannatab erinevate stressitekitavate faktorite tõttu - halb keskkond, töö arvutiga, vähene uni, ebatasakaalustatud toitumine, emotsionaalne tasakaal jne – kõik see avaldab negatiivset mõju meie nahale. Nahk kaotab jumet, muutub tuhmiks, enneaegselt tekkivad kortsud ja voldid, naha immuunsus langeb. Nõrgenevad naha taastumise mehhanismid, mis tähendab, et aeglustub ka rakkude regenereerimine, naha kaitsevõime nõrgeneb. Meie nahk vajab tõelist abi, mis suudaks kaitsta kahjulikke tegurite eest. ELDAN kosmeetiliste preparaatide abil oli välja töötatud unikaalne nahahooldus „ANTISTRESS“. Selliste komponentide nagu tokotrienool, vitamiinide A, C, E, polüsahhariidide, merevetikate ja kaoliini erakordne koostoime on andnud suurepäraseid tulemusi. Protseduuri käigus aktiveeruvad järgnevad protsessid: suureneb verevarustus, suureneb naha võime säilitada niiskust, aktiveerub kollageeni süntees, tugevnevad kapillaarid, väheneb vabade radikaalide teke jne. Nahk muutub säravamaks, tuhmus ja hall värv kaovad, kortsud silenevad, nahk on niisutatud, õline läige kaob. Tänu Eldan kosmeetiliste preparaatidele nahas toimuvad järgmised muutused: naha verevarustus tõuseb, suureneb naha võime säilitada niiskust, nahk muutub elastsemaks, pringimaks; kollageeni sünteesi aktiveerimine; kapillaaride tugevdamine; vabade radikaalide vähendamine; puhastav ja balanseeriv toime (õlise naha puhul) pigmetatsiooni balanseerimine – vitamiin C; väsimuse ja tursete eemaldamine silmaümbruses.

Selle pakkumisega ootab Teid:
 • Naha puhastamine;
 • Naha toniseerimine;
 • Eelhooldus mis eemaldab surnud rakkud ja valmistab naha ette põhiprotseduuriks;
 • Näomassaaž;
 • Intensiivse toimega näomaski pealekandmine;
 • Silmaümruskreemi pealekandmine;
 • Intensiivse toimega kosmeetilise preparaadi nahka sisse viimine massaaži abil;
 • Protseduur lõppeb intensiivse toimega kreemi peale kandmisega‬;

Tähtis: Kõik kinkekaardi omanikud saavad 10% allahindlust itaalia kosmeetikasarjale Eldan, mis on kogu maailmas tuntud oma naha ja kehahooldusvahendite poolest, mille valmistamisel tuginetakse kõige värskematele meditsiiniuuringute saavutustele.

Pilt on illustreeriv.

Pakkumise info

icon place
Asukoht: Estee salon, Juhkentali 15, Tallinn
icon time
Kestvus: 80 min.
icon person
Osalejate arv: 1
icon clothes
Riietus : Riietusele nõuded puuduvad
icon calendar
Kehtib kuni: Kink kehtib 12 kuud
icon sun
Hooaeg: Aastaringselt
icon massage
Hoolduse tüüp: Nägu ja pea
icon place
Riik: Eesti
icon place
Linn : Tallinn
icon place
Regioon: Harju maakond
icon info
Varajane registratsioon kohustuslik: Kontaktinfo näidatud kinkekaardil
info
Kupongi keel: Eesti
Asukoht kaardil
Estee salon

45,00 €

Lisa eelised:

 • Kingitus kehtib 12 k.
 • Tasuta kohaletoimetamine!
 • 365-päevane vahetusgarantii!
 • 15-päevane tagastusgarantii!
Teenusepakkuja:
Estee salon
+372 56569040; [email protected]

Kommentaarid